Eesti uudised

VALUS LÖÖK: piimatootjad peavad ületootmise eest maksma 2,2 miljonit eurot trahvi

Õhtuleht.ee, 5. mai 2015 17:48

17 KOMMENTAARI

l
Lehm/ 6. mai 2015 07:57
Piimatootja on LEHM- ega tema ei pea trahvi maksma. Trahvi maksavad need kes piimale vett lisavad !!!
n
NO MIDA VEEL???/ 6. mai 2015 19:45
1))) MIS EUROOPA SIIN EESTIS KÄSEB --SEDA KA KOHE TÄIDETAKSE ???? ####TÄHENDAB ME POLEGI ENAM VABA---RIIK...
KAS MINU ISADE --MAAL POLEGI ENAM MAAMEHEL SÕNA ÕIGUST ???
KAS TOODAN PIIMA ,,SÖÖDAN SIGU ---VÕI KALLAN PIIMA VASIKATELE JOOGIKS,,
a
Ants Rannula/ 6. mai 2015 07:04
Mida iriseda! Ise tahtsite sellesse bandesse. Suhkrutrahvid veelgi maksmata,tolmuimejate võimsuse...
Mida teie tahate lauristinilt,ansipilt,kelamilt ja klounist tarandist.....
Valisite ju ISE......
l
Lugeja/ 6. mai 2015 06:53
Eks nende tegevus kes viitsivad veel lehmadega jännata lõpetab ka riik ära. Igasuguste lollustega mingi trahvid. Laari aeg kadusid kolhoosid sovhoosid ära . Igasuguste riigi poolt tekitatud piirangutega on põllumehed juba piisavalt kahju saanud . Tootjat ei huvita poliitikute mängud .Riik pole suutnud asju korraldada et tootjad saaks oma toodangut mujal turustada kui Venemaale piirangud seati.Seal üleval on meil tõesti tainapead. Kui vaadata neid ministreid pole erialast haridust. Nagu tsirkus sportlased, näitlejad , tv töötajad .jne
Ärikoolitusest rääkimata. Ei tea nad ettevõtlusest midagi.
m
maamees/ 6. mai 2015 17:49
kõik tootjad peaksid meie riigis enne tootma asumist mõtlema sellele - mis saab siis, kui ühel päeval pole pole sinu toodetud kaupa enam samas mahus tarvis.
m
Mustik/ 6. mai 2015 06:24
EL laksas venemaale sanktsioonid peale, sealhulgas ka piimatoodete müügi piirangud. Nüüd pigistab piimatootjatelt trahvi välja, selle eest, mida ise piiranud on? Mis tootjad oleks pidanud koos sanktsioonidega, kohe protsentuaalselt osad lehmad maha lööma, sest lehmadel on saktsioonidest ja prontsentidest suva, neil on hommikul udarad piima täis? See jaburus läheb juba üle mõistuse, kuidas üli-ülereguleeritud riigike, mis nimetab end vabariigiks, saab mööda pükse.
m
Merit/ 5. mai 2015 23:27
Selge, kõigepealt said lehmapidajad tappa kokkuostuhindade langemise näol ja nüüd maksavad veel trahvi ka, kes see loll siis üldse peaks tahtma piimatootmisega tegeleda??? Välja astuda sellest idiootsest euroliidust, enne kui viimnegi hävitatud saab!
j
5. mai 2015 22:31
ja kes ei jõua maksta tuleb pankrot välja kuulutada ja omanik vangi panna. õnneks enam ei ole põllumajandust eesti riigis vaid on elu maal mis ei nae ette peaks loomi pidama
l
liisi/ 5. mai 2015 22:22
kas need ülemakstud värdjad ja debiilikud ei peaks trahve hakkama maksma kes Toompeal oma lollusi teevad!? Mis riigis me elame?????
TEAD liisikene / 6. mai 2015 19:47
ME polegi enam vabad ----meil om üks orjade aeg jälle tagasi,,,
see pole meile enam vabadus!
a
arusaamatu/ 5. mai 2015 20:12
Nii vaene riik ei saa trahve maksta, olge normaalsed, hea, et mingigi põllumajandus on ellu ärganud, nüüd peab siis selle ka kohe ära lämmatama, täiesti arusaamatu, aga et rändlinnud põllupidajate saagi ja tulu hävitavad, selle kohta ei lausu euroopa liit kippu ega kõppu, see nagu ei puudutagi üldse eesti põllumajandust, kus on siin riigiisad ja Siim Kallas, kellel on häid ideid nagu varrukast võtta, mingu ja seisku siis nüüd seal euroopas eesti riigi heaolu eest.

h
haige/ 5. mai 2015 19:34
n
Need arvutavad "amet nikud"/ 5. mai 2015 19:15
Tulex uputada sinna väidetavasse ületoodetud piima sisse.
j
JA.../ 5. mai 2015 19:04
nii nad tapavadki maaelu välja. Miks ei võiks siis teha tasuta piima köögid? Aga kus sa sellega, meil ju kehtivad EU nõuded. Valad maha- reostad loodust, toodad vähem - jääd lepinkutest ilma - toodad üle - saad jälle mööda pükse. See jama kestab seni kuni meie leivaisad midagi ette ei võta. JÄÄME LOOTMA.
K
?/ 5. mai 2015 19:01
Kvoodi ületamise eest peavad 280 tootjat nad maksma oma ületatud koguse eest trahvi
s
siit, VIGADE PARANDUS/ 5. mai 2015 18:42
s
siit/ 5. mai 2015 18:40
kes neid kvoote välja arvutab ja trahve sisse kasseerib? kas piima saab olla liiga palju? tundub jälle mingi haige värk olevat ja ametnike mängimine, et oma hiigelpalkasid öigustada. istugu ja arvutagu, jätku tööinimesed rahule oma jamaga!!! ja maksta tuleks neil omast taskust, kui on valearvurused teinud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee