Eesti uudised

ÖÖHUNTIDE TUULES: Eesti piirivalve on võtnud mootorratturite piiriületused teravdatud tähelepanu alla (5)

Delfi/Õhtuleht.ee, 5. mai 2015 11:01
PUTINI SÕBRAD: Viis aastat tagasi kihutas tollane Venemaa peaminister Vladimir Putin (paremal) koos ööhuntidega Krimmi teedel.Foto: ITAR-TASS/Scanpix
Kremili-meelsete ja Venemaa presidendi Vladimir Putiniga seotud Ööhuntide motobande liikmetel oleks Eestisse mõnevõrra raske siseneda, kuna politsei- ja piirivalveamet pöörab ratturite piiriületustele rohkem tähelepanu ja saadab vähimagi kahtluse korral motomehed tagasi.

"Politsei- ja piirivalveamet tõkestab piiriületuse isikutel, kelle kontrollimisel selgub, et nende väidetav riiki sisenemise põhjus ei vasta tegelikkusele. Me ei luba riiki, kui reisimise aeg ja marsruut on ebamäärased ning piiriületajad ei suuda selgelt öelda oma reisi eesmärki," rääkis politsei- ja piirivalveameti peadirektori asetäitja Priit Pärkna.

"Samuti keelame Eestisse sisenemise juhul, kui on kahtlus, et isikute tegevus võib ohustada meie avalikku korda," lisas Pärkna.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Venemaa marurahvusliku mootorratturite klubi ööhundid liikmete teekond Moskvast Berliini kulgeb üle kivide ja kändude.

Algselt pidid ööhundid Saksamaa pealinna Berliini sõitma Valgevene, Poola, Tšehhi, Slovakkia ja Austria kaudu. Retke peaeesmärk on asetada 9. mail Berliinis pärjad Nõukogude sõdurite mälestusmärgi juurde. Samal päeval toimub Moskvas hitlerliku Saksamaa üle saavutatud võidu 70. aastapäevale pühendatud paraad.

Samal teemal

05.05.2015
Aeg, Anvelt ja Laanet pooldavad ühtset politsei- ja piirivalveametit
05.05.2015
Politsei: Saksamaale jõudnud mootorratturid ei olegi ööhundid
11.04.2013
Soomlased pistsid Putini kurjategijate nimekirja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee