Eesti uudised

Töötukassa sajad miljonid eurod seisavad jõude (18)

LISA KOMMENTAAR

Jänks 5. mai 2015 12:36
Töötukassa, ehk oleks nüüd aeg alustada töötute koolitamisega, et teist kasvõi natukenegi kasu oleks ja te oma olemasolu õigustaksite. Allkirja anda võib ka netis ja hoida ainult selleks terve karja ametnike tööl, et töötud käiksid töötukassas paberile allkirja kirjutamas, ei ole mõtet ning mõtetu tegevuse jaoks ei ole vaja makse koguda.
jah, pidevalt oli hala 5. mai 2015 12:48
raha ei ole, raha ei ole. käi seal ainult nägu näitamas ja ametniku virilat ülbet nägu vahtimas. et miskit teha, koolitust või midagi, aina vastuseks kas ah, sellel ei ole ikka mõtet või siis et raha ei ole selleks ja raha ei ole tolleks.
Isaak Pigimüts. 5. mai 2015 11:08
See raha ei seisa hunnikus pangaseifis, pangas ei seisa raha jõude, kõik teenib uut raha. Küsimus võib olla selles, et töötukassa raha seisab jõude, tootmata tulu töötukassale.
Üldisemalt võttes, pangad keerutavad võõrast raha - sinu raha lastakse käibele, laenatakse paarikümne või enama protsendi eest välja aga raha tegelikule omanikule makstakse paar protsenti, kui sedagi. Kui sina oma raha ei investeeri siis investeerib selle pank ja kui investeeridki siis võtab pank sealt vahelt ikkagi kuis just arvab.
Alar1 5. mai 2015 11:08
Raha seisab jõude ja kaotab väärtust juba sellepärast, et Õhtuleht oli esimeste seas, kes kunagi kohutavat lärmi tõstsid. Riik tahtis seda reservi kasutada ja protsendiga kasutada. Siis läks kohutavaks kisendamiseks. Nüüd on jälle häda, et raha seisab. See näiab, et opositsioon kiunub ainult kiunumise pärast.
Mul 5. mai 2015 19:42
on küll tunne, et ainus kiunuja on meil siin alar1. Ükskõik, millest jutt käib, ikka leiab see tohman põhjuse jaurama hakata.
maksumaksja - ------- 5. mai 2015 10:49
KOHUTAV kuidas riigikogu mõtleb välja ja kinnitab teatud kontingendile
( 100+ 1 ullikest, ministrid, nõunikud, EAS , RAS jne ) rahakotti paksendavad
soodsad seadused ja siis järgmine variant - kuidas miinimumpalgaga orjadelt
igasuguste nõksudega raha kätte saada )
Igasugune seadus või seadusemuudatus peaks saama rahva nõusoleku - heakskiidu!
Kohutav, millised kolosaalsed tulemused on ANSIPil Tartus koertega jalutamisel
5. mai 2015 10:12
Kaob varsti teadmata suunas. Ei maksa muretseda.
Tüüp. 5. mai 2015 10:04
Eks see töötukassa on maffia omas mahlas.
5. mai 2015 13:07
KÜLL NÄETE,,,,SELLISE SUMMA KA REFORMI ERAKOND ==KAVALUSEGA
KUHUGI ÄRA KASUTAB ????:::: AGA KUI VAESED INIMESED OM JÄÄNUD TÖÖTUKS;;;
SIIS JAGATE LEIVA PÄTSI RAHA ???? ET KIIREMINI SOOME PÕGENEDA ---ET KORTERI VÕLAD TAGASI TEENIDA--JUST SEAL RIIGIS
alatud 5. mai 2015 09:57
Miks võetakse tööl olles töötuskindlustusmakset,kui seda tagasi ei saa kui omal soovil töölt lahkud???See on pettus,millest töötu siis elab,kui toimetulekut ka ei saa???
Pole ullu küll Reformierakond neile head ber-enycci teeb 5. mai 2015 09:54

penskar 5. mai 2015 09:48
See raha on ainult paberil kirjas.
5. mai 2015 09:35
Olen isiklikult selle teemaga kokku puutund. Jäin töötuks omal soovil sest ei jõudnud enam ega viitsinud ori olla. Panin ennast töötuna kirja ja siis alles pidu algas . Kui soovid rahakest , hakka kiiresti uut töökohta otsima. Jama selles et normaalsed töökohad kodust väga kaugel ja üürida omale teine elamine et tööl käia ei sobinud kohe mitte. Nii me siis saimegi kokkuleppele et olen luuser ja riigi raha ei ole mõtet kulutata. Öeldi ainult et küsige omavalitsuselt toimetulekut. Käisin ära ja sain targemaks. Pead olema töötu registris arvel ja pead olema aktiivne töö otsia. Ühesõnaga , oled neile kasulik ainult tööd tehes ja kui ise abi vajad, ulatatakse sulle jupike nööri ja soovitavad vaikselt ja valutult, siitilmast lahkuda. Aga teistele soovin ma kõige paremat ja tugevat närvikava.
kossa 5. mai 2015 09:07
kui läksin taotlema töötuskindlustust,siis leiti mingi põhjus,et maksta mulle vaid 39 eurot kuuskuigi olen aastakõmneid maksnud töötuskindlustust
ja 5. mai 2015 09:04
kõige selle juures makstakse inimestele, kes on mingil põhjusel koondatud kõigest 50% hüvitist, vaatamata sellele, et on tasunud aastate viisi töötukindlustusmaksu ning vaatamata sellele, et töötukassas on sadu miljoneid eurosid. Ehk siis see nii-öelda "kindlustus" ei ole midagi muud kui varjatud tulumaks, millest lapitakse eelarveauke ning töö kaotanud inimesele on töötukassa vaid pooles vinnas lahendus ning sedagi ainult lühikeseks ajaks. Nii et süsteemi on teadlikult sisse programmeeritud töö kaotanud inimeste viletsusse saatmine kui neil just toetavat peret ei ole. Vastukaaluks saavad kõrgemad riigiametnikud ning riigikogulased peadpööritavaid hüvitisi ametist lahkumise tõttu, vaatamata sellele, olgugi et lahkumine toimub lihtsalt ametiaja lõppemise või omal soovil lahkumise tõttu. Kui töötukassa ei kindlusta inimese sissetulekut uue töö leidmise perioodil täielikult, ei ole see töötuks jäämise kindlustus. See on lihtlabane rahakorjamise võimalus.
vale info 5. mai 2015 09:02
tegelikult ei seisa jõude, vaid kaotab inflatsiooni tõttu usinasti väärtust
5. mai 2015 08:49
ei ole vaja liiga vara hõisata-küll riik varsti eelarve aukude lappimiseks selle raha kaaperdab.
ANSIP JA LIGI JUBA SEDA TEGID::: 5. mai 2015 13:08
KÜLL KA RÕIGASE VALITSUS ---KÄPA PEALE LÖÖB;;;