Maailm

Kokaiini vedanud inglanna rääkis, mis tunne on oodata mahalaskmist

Toimetas Kristin Aasma, 4. mai 2015 15:04

8 KOMMENTAARI

e
eestieest/ 23. mai 2019 20:04
aga mis tunne on vaadata surevat narkart. linna tänaval.
k
Kui ikka riigid / 4. mai 2015 23:21
tahaksid, oleks võimalik asjale piir panna, no ei usu mina seda jura, et ei ole võimalik. Hitler Saksamaal ja Mussolini Itaalias likvideerisid igasuguse kuritegevuse, oli võimalik. Kõige selle narkoäri taga seisavad tohutud rahad või veel midagi, millega valitsused lihtsalt kellegi poolt ära ostetakse. Vangi lähevadki, siis seesugused tädikesed jt muulad, kes on lihtsalt tööriistad. Aga eks valik ole ju nende.
a
A.H./ 5. mai 2015 05:53
Vaata, sinu mainitud isandad olid väga pahad onud, erinevalt tänapäeva sotsdemmidest, kes on väga head, sest nad vihkavad oma rahvast see eest poputavad kõiksugu pigiseid *ttajunne ja kaltspäid, samuti hoiavad muid pätte viietärni pansionaadis, selle asemel et seda saasta tööle panna.
t
T.Mets/ 4. mai 2015 19:58
Hukkamine on kurjategijale karistuseks ja teistele hoiatuseks
E
!!!/ 4. mai 2015 17:26
Ei tunne kaasa!- mitte üks teps! Lastagu kurjategija maha ja asi tahe! Veel 55-aasasena, vanaemana, tegeles narkosmugeldamisega. Häbi! Hale jutt lastest ja lastelastest. Aga kui palju tema narkoveo tõttu teisi lapsi ning vanaemade lapselapsi narkootikumidega ära mürgitati, nende elud tuksi keerati, noored enneaegu hauda aeti? Tahtis sunnik teiste õnnetuse, kannatuste ja enneaegsete surmade pealt hästi teenida ja rikastuda. Surmakaupmees! Võtku vastu mida on ära teeninud.
l
Lihtsalt inimene./ 23. mai 2019 22:28
Võtku vastu, mis on ära teeninud.Kas see naine toppis kellelegi narkootikume kurku surmavas koguses.Alati on keegi teine süüdi inimeste vabas valikus.Kas sina tunned end sellise jumalana, et võiksid otsustada, kes elab, keda tappa?Kellelgi ei ole õigust sellise asja üle otsustada.
s
sama meelt/ 4. mai 2015 16:54
No ei ole kahju nendest narkosmuugeldajatest - vahet pole, mis põhjusel seda tehti.
a
aeg siis minna.../ 4. mai 2015 16:34
No kohe ei oska kahju tunda nii rumalatest indiviididest. Ei tea küll, mis ise teeks, aga olen väga realistlik ema.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee