Eesti uudised

FOTOD: Talgulised rehitsesid Pärnu ja Reiu randa (1)

Õhtuleht.ee, 2. mai 2015 18:50
Teeme Ära ning Barefoot Beach Rescue raames toimus 2. mail üle-eestiline Rehade kokkutulek, millel ligi 100 inimest puhastas Pärnu ja Reiu randa.Foto: Sander Sildoja/ Aloha
Teeme Ära ning Barefoot Beach Rescue raames toimus täna üle-eestiline Rehade kokkutulek, millel ligi 100 inimest puhastas Pärnu ja Reiu randa.

Kokku korjati randadest ligi 30 prügikotti erinevat prügi ning rannakoristajate rehadesse jäid näiteks aluspesu, piimakann, praemuna ja auto aknakraabits.

Koristuse lõpus kostitati abivalmis koristajaid surfiklubi Aloha koduõuel grillmeistri poolt valmistatud liha, värske salati, morsi ja Barefooti veiniga.

Tänane Rehade kokkutulek toimus Aloha Surfi, Pärnu Surfiklubi, Maxwave Surfikeskuse, Pärnu linna, Eesti Lohesurfi Liidu ja Ocean Initiatives koostöös.

Sündmus oli osa rahvusvahelisest randade puhastamise projektist Barefoot Beach Rescue. Selle raames puhastati eelmisel aastal 14 randa enam kui 1500 vabatahtliku osalusel.

Projekt toimub iga-aastaselt USA veinibrändi Barefoot ning Surfers Against Sewage koostöös ning näiteks Ühendkuningriigis on 5000 vabatahtlikku koristanud 50 randa, kogudes kokku ligi 12 tonni prügi.  

Samal teemal

03.05.2015
GALERII: "Teeme Ära" talgupilte Tallinnast Kopli liinidelt
02.05.2015
TV3 VIDEO | Taevaväravad panid talguliste tööhimu proovile
02.05.2015
FOTOD: Kuidas Tartumaal talgupäeva peeti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee