Väike moeajakiri

Kevade esimesed õied 

Piia Õunpuu, 3. mai 2015 09:00
Teksakomplekt - Style Moi netipood, pluus - Bershka, kell- Casio (kellad.ee)Foto: Mirko Aus
Täna olen teie ees uue kevadise riietusega, kuigi kogu pildiseeria peategelane on minu arvates kevad ise! 

Iga päev avastan aina uuesti ja uuesti, miks just kevad mu lemmikaastaaeg on. Tõsi, mu sünnipäev on aprillis, aga lisaks sellele teevad kevade imeliseks värske õhk pärast pikka talve; see, kuidas muru hakkab pärast esimesi vihmasabinaid rohetama; kuidas pungadest päev-päevalt lehed saavad; esimesed lilleõied parkides ja aedades; päike, mis lubab mantli kasvõi korraks seljast võtta ja see ülimalt muretu meeleolu, mis paneb kõiki kooli- ja tööasju edasi lükkama.

Samal teemal

Tähistasin seda sooja kevadpäeva ühe toredalt koolitüdrukuliku riietusega. Jah, mu seljas on järjekordne traksidega teksakostüüm. Pükskostüümid on selle kevadsuve vaieldamatu suurhitt ning innustan kõiki endale vähemalt ühe soetama ja seda trendi proovima. Kui Väikese Moeajakirja postitusi pisut allapoole kerida ja järgi lugeda, leiate mõned pükskostüümid, mida mina viimasel ajal olen kandud - teksast ja šiffoonist, pikad ja lühikesed, ühevärvilised ja mustrilised. Inspiratsiooni jagub igaühele!

Kevadise riietuse jaoks kandsin seda pükskostüümi koos lihtsa ruudulise pluusiga, mille puhul mind köitis just see krae. Suvel tahaksin kindlasti seda traksikomplekti kanda koos mõne lühikese nabapluusiga - nii, et naba ja kõht õige pisut pükste ja pluusi vahelt välja paistab. 

Praegu aga naudin kevadet ja võtan viimast oma poolsaabastest ja kevadmantlitest!

Samal teemal

21.04.2015
Raudteejaama romantika
19.04.2015
Lillemuster kevadel: keda see enam üllatab?
16.04.2015
Moeblogija või ameerika talunik?