Eesti uudised

Katkenud Nepali päästemissioonile kulus 35 000 eurot

Teet Teder, 2. mai 2015 08:00

5 KOMMENTAARI

a
Ants Rannula/ 4. mai 2015 07:58
On võimalus näidata oma lollust,siis esikohal on Eesti "päästjad"ja "rahuvalvajad!"
Mõistusega pole siis küll tegemist .
n
n/ 3. mai 2015 10:22
Soomlastele ja eestlastele öeldi ära põhjusel, et neil puuduvad vastavad kogemused. Kõige rohkem on venemaalasi kes asuvad enamuses epitsentris olnud alal, et purustuste alt surnuid kätte saada ja samuti päästavad helikopteritega mägedes lõku jäänuid. Väga palju on viidud humanitaarabi ja kõike vajalikku. Uuele tiirule minnes tuuakse ära oma kodanikud ja ka teiste riikide omadja jälle tagasi. See missioon kestab veel üpris kaua.
j
juga/ 3. mai 2015 03:04
No eks Missiooni-Mati jälle juhatas asja? Võiks ju ometi tegeleda asjadega, millest mõistus üle käib ja mis ei asu teisel pool maakera ja kuhu tõesti kutsutakse appi. Lihtsalt mingi 40000 prükkarisse visata nagu polegi mingi teema. Päevaraha ainuüksi 150, no palju see palk siis veel oleks olnud? Kas kunagi hakkab keegi seda korrumpeerunud päästeametit ometi ohjama ka?
a
Alar1/ 2. mai 2015 10:10
Missioonidel liigub vist väga palju kanditavat raha. Miks siis muidu Eesti püüab ksdvõi vägisi oma rühmi saata. Nepaal otse ei tahtnud, siis prooviti soomlaste varjus end sisse möllida. Tuleb meelde Iraagi sõda, kus Eestile öeldi ära. Seepeale õnnestus Eestil oma sõdurid ameeriklaste varjus Afganistani sokutada. Missioonirahad on vist nii suured, et lausa vägisi minnakse.
o
OHH/ 2. mai 2015 08:42
35 tuhhi juba kulunud , ei tea kui palju kulub veel ( no kui juba 21 tuhhi kulutati tallinnast soome lendamisele ( irw- lugesin hiljuti kuidas mingi jalgpallur pani usas sõpradega pidu ja põrutasid euroopasse ja tagasi lennukiga ja kulutasid sellele 40000 dollarit - siis huvitav mis lennuk see eestisse telliti ) ,siis mis arve tuleb veel selle teise lennuki eest ( no mitte vist väiksem summa ) -
Tubli - paar päeva pulli ja mingi 70k kenasti kulutatud - paneme sellele bensuaktsiisile veel 5 senti lisaks - saavad suured poisid mängida