Krimi

Perevägivalla juhtumite arv on kasvanud hüppeliselt

Õhtuleht.ee, 30. aprill 2015 08:10

9 KOMMENTAARI

j
just, vaesus toob tüli majja/ 30. aprill 2015 18:07
lugedes artikli pealkirja oligi esimene mõte, et kui naine küsib mehelt söögiraha, mida mehel anda pole, kuna ka tööd ei ole, siis saabki naine tappa.
p
politsei või asi/ 30. aprill 2015 17:42
Mitu aastat tagasi ise beebiga mehe vägivalla küüsis olles tuli ka politsei khale korduvalt. Blond noor politseineiu aga leidis et : oi aga teie mees on ju nii kena ja rahulik. Kästi minna jaoskonda kui tahan avaldust kirjutada ja politsei lahkus ilma minult kohapeal avaldust võttes. arvake ära mis edasi sai? mees andis kõigepealt peksa ja siis hoidis korteris mind ja pisikest beebit lukutaga ise valvas maja juures. Kohtus aastaid hiljem aga julgeti veel küsida, et miks te avaldust ei teinud. vastuse peale saadi minu peale vihaseks sest ma ju laimasin eesti politseid ja seeadsin nende töö kahtluse alla. niipalju siis sellest kõikvõimsast politseist.
p
Perevägivalla ohver./ 30. aprill 2015 16:11
ÕL-i artikli "Kutsu mees ise välja" järgi, vägistas mu naine mind. Aga ma ei pöördunud politsei poole. Sest ootan põnevusega uut perevägivalda.
v
viimasele/ 30. aprill 2015 12:08
kas tõesti on naisi ja lapsi peksva "mehe" puhul võimalik rääkida pere tülist? neid on ka heades peredes? tavalise arusaamatuste puhul ei tule politsei kohalegi.politsei reageerib ,vaid siis kui keegi on reaalses ohus või juba tappa saanud . jah on erandeid . aga mina leian , ükski mees ei tohi naist füüsiliselt väärkohelda. õige mees naist ei löö!
v
Vägivallatsesin ja sain kriimustada./ 30. aprill 2015 11:29
Meie pere kass (pereliige) oli kuidagi katusele saanud - kräunus teine nii, et lapsed nutsid. sain siis kuidagi redeliga katusele päästetöid tegema, aga sülle haarates läks kiisuga mölluks, karjus ja kribis. Laskudes lasin ta lahti, 1,5 m. pealt lendama. Kumb vägivallatses? Ka heas peres on tülisid, tee sa vahet milline juhtumitest on vägivald ja kas mundrimehed olukordi vajalikul tasemel oskavad hinnata.
Meenub äsjane juhtum naisega kes endalt, teistele "märkamatult", elu võttis.
k
kirjatsurale mõtiskluseks/ 30. aprill 2015 10:31
mitte vägivallajuhtumite arv pole hüppeliselt suurenenud vaid perevägivallast teavitamine
a
arvamus./ 30. aprill 2015 10:15
ei ole midagi kasvanud.naised ja lapsed koguaeg meeste käest peksa saanud.varem oli see lihtsalt "peresisene asi" ja sellest ei räägitud avalikult ja ja politsei ei sekkunud. registreeritud juhtumid on tõesti ainult jäämäe tipp. alles eile oli c-komando saade. seal otsis ema abi ja lastekaitse soovitas psühholoogi poole pöörduda. püha taevas,sellised peaksid sis lapsi kaitsma????? Eesti riigis ei ole sotsiaalsüsteemi mis kaitseks naisi ja lapsi. midagi pole teha.nii on ja jääb kahjuks :(
s
sõnademäng/ 30. aprill 2015 09:28
registreerimine on kasvanud

v
vanasõna/ 30. aprill 2015 08:52

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee