Eesti kodanikud võivad rahulikult hingata – riigikogu 101 saadikust on pea sajal protsendil üks, kaks või enam kõrgharidust, enamikel ka vastav sellele, millisesse komisjoni kuulutakse.

Üksjagu on kõrgkooli cum laude lõpetanud või end välismaal õppides täiendanud saadikuid.

Alljärgnevalt leiad igasse fraktsiooni kuuluvad rahvasaadikud, komisjon, kuhu nad kuuluvad ning hariduskäik.

Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon

JAAK AAVIKSOO (rahanduskomisjon) – haridus: Miina Härma Gümnaasium (endine Tartu 2. kk.) 1971; Tartu Ülikool 1976, teoreetiline füüsika (cum laude); füüsika-matemaatikakandidaat 1981.

MAIRE AUNASTE (sotsiaalkomisjon) – haridus: Viljandi Kultuurhariduskool 1972; Tartu Ülikool 1983, ajakirjandus.

RAIVO AEG (õiguskomisjon) – haridus: Saaremaa Ühisgümnaasium (endine Kingissepa 1. kk.) 1980; Tallinna Tehnikaülikool 1985, masinaehitus.

AIVAR KOKK (sotsiaalkomisjon) – haridus: Tallinna Spordiinternaatkooli Otepää filiaal 1978; Tallinna Tehnikaülikool 1983, ehitusdetailide ja -konstruktsioonide tootmine.

VIKTORIA LADÕNSKAJA (kultuurikomisjon) – haridus: Tallinna Läänemere Gümnaasium 1999; Tartu Ülikool 2005, ajakirjandus.

ANDRES METSOJA (keskkonnakomisjon) – haridus: Järvakandi Gümnaasium 1997; Audentese Ülikool 2004, ärikorraldus; Tartu Ülikool, strateegilise juhtimise magistriõpe.

MARKO MIHKELSON (riigikaitsekomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Valga Gümnaasium (endine Valga 1. kk.) 1988; Tartu Ülikool 1993, ajalugu; ajaloomagister 1999.

KALLE MUULI (kultuurikomisjon) – haridus: Puurmani Keskkool 1976; Tartu Ülikool 1981–1988, õigusteadus.

MART NUTT (põhiseaduskomisjon) – haridus: Tallinna Nõmme Gümnaasium (endine 10. Kk.) 1980; Tartu Ülikool 1985, ajalugu; etnograafia aspirantuur 1985–1988; Tallinna Tehnikaülikool 2011, filosoofiadoktor (rahvusvahelised suhted ja Euroopa uuringud).

JUHAN PARTS (väliskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Gustav Adolfi Gümnaasium (endine Tallinna 1. Kk.) 1984; Tartu Ülikool 1991 (cum laude), õigusteadus.

HELIR-VALDOR SEEDERharidus: Viljandi 5. Keskkool 1979; J. Gagarini nimeline Näidissovhoostehnikum 1983; Eesti Maaülikool 1990, ökonomist.

PRIIT SIBUL (rahanduskomisjon) – haridus: Valga Gümnaasium 1996; Tallinna Majanduskool 1998, rahandus ja krediit; Tartu Ülikool 2007, ärijuhtimine.

KEN-MARTI VAHER (majanduskomisjon) – haridus: Tallinna Inglise Kolledž (endine 7. Kk.) 1992; Tartu Ülikool 1996, õigusteadus.

EINAR VALLBAUM (maaelukomisjon) – haridus: Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium 1978; Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor 2007, ärijuhtimine.

Eesti Vabaerakonna fraktsioon

JÜRI ADAMS (põhiseaduskomisjon) – haridus: Tartu Täiskasvanute Gümnaasium (endine Kaugõppekeskkool) 1966; Moskva Ülikool 1966–1969, matemaatika; Tartu Ülikool 1970–1973, inglise filoloogia; Luua Metsanduskool (endine Kaarepere Sovhoostehnikum) 1981, metsatehnik.

ANDRES AMMAS (rahanduskomisjon) – haridus: Läänemaa Ühisgümnaasium (endine Haapsalu 1. kk.) 1979; Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 1984, muusikapedagoogika; Tartu Ülikool 1993, ajakirjandus.

KRISTA ARU (kultuurikomisjon) – haridus: Tartu 8. Keskkool 1976; Tartu Ülikool 1981, ajakirjandus; ajakirjandusmagister 1992, filosoofiadoktor 2010.

MONIKA HAUKANÕMM (Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Varstu Keskkool 1990; Tallinna Tehnikakõrgkool (endine Kõrgem Tehnikakool) 1993, ülerõivaste rätsep; Tartu Ülikool 1998, sotsiaaltöö; Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö magistriõpe 2012– .

ANDRES HERKEL (majanduskomisjon) – haridus: Saku Gümnaasium 1980; Tartu Ülikool 1985, psühholoogia (cum laude); ajaloomagister 1997.

KÜLLIKI KÜBARSEPP (õiguskomisjon) – haridus: Otepää Gümnaasium 2000; Tartu Ülikool 2006, politoloogiamagister.

AIN LUTSEPP (riigikaitsekomisjon) – haridus: Tallinna Nõmme Gümnaasium (endine 10. Kk.) 1972; Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikool 1980, näitleja.

ARTUR TALVIK (maaelukomisjon) – haridus: Tallinna 21. kool; Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikool 1988, näitleja.

Eesti Reformierakonna fraktsioon

YOKO ALENDER (kultuurikomisjon) – haridus: Södra Latini Gümnaasium (Stockholm) 1999; Eesti Kunstiakadeemia 2010, arhitektuurimagister.

DENISS BORODITŠ (keskkonnakomisjon) – haridus: Tallinna 14. Keskkool 1997; Concordia Rahvusvaheline Ülikool Eestis 2001, õigusteadus.

IVI EENMAA (keskkonnakomisjon) – haridus: Rakvere Gümnaasium (endine 1. Kk.) 1961; Tartu Ülikool 1961–1964, vene filoloogia; Moskva Riiklik Kultuuriinstituut 1973, raamatukogundus ja bibliograafia; pedagoogikateaduste kandidaat 1979.

IGOR GRÄZIN (õiguskomisjon) – haridus: Miina Härma Gümnaasium (endine Tartu 2. kk.) 1970; Tartu Ülikool 1975, õigusteadus (cum laude); õigusteaduse kandidaat 1979, õigusteaduse doktor 1987.

REMO HOLSMER (rahanduskomisjon) – haridus: Tallinna Reaalkool 1998; Tallinna Tehnikaülikool 2002, avalik haldus; Tartu Ülikool, avaliku halduse magistriõpe 2002– .

JÜRI JAANSON (sotsiaalkomisjon) – haridus: Viljandi 4. Keskkool 1984; Tartu Ülikool 1984−1985, 1998–2000, kehakultuuriteaduskond; Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž 2011− , majandusteadus.

LIINA KERSNA (sotsiaalkomisjon) – haridus: Tallinna Merekalda Kool (endine Lasnamäe Üldgümnaasium) 1998; Tartu Ülikool 2005, ajakirjandus ja suhtekorraldus.

JOHANNES KERT (riigikaitsekomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Võru Kreutzwaldi Gümnaasium (endine 1. kk) 1977; Tartu Ülikool 1981, kehakultuur.

TOOMAS KIVIMÄGI (majanduskomisjon) – haridus: Sindi Gümnaasium 1981; Tartu Ülikool 1986, õigusteadus (cum laude).

EERIK-NIILES KROSS (väliskomisjon) – haridus: Tallinna 21. Kool 1985; Tartu Ülikool 1991, ajalugu (cum laude); Londoni Ülikool 1994, ajaloomagister.

MARTIN KUKK (põhiseaduskomisjon) – haridus: Tallinna Tehnikagümnaasium 2006; Sisekaitseakadeemia 2013, toll ja maksundus; sisejulgeoleku magistriõpe 2013– .

KRISTJAN KÕLJALG (õiguskomisjon) – haridus: Paide Ühisgümnaasium 2001; Tartu Ülikool 2001– , õigusteadus.

ANTS LAANEOTS (riigikaitsekomisjon) – haridus: Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1965;Harkovi Kaardiväe Kõrgem Tankivägede Kool 1970, tankivägede ohvitser; autode, traktorite ja soomustehnika ekspluatatsiooni insener.

KALLE LAANET (põhiseaduskomisjon) – haridus: Tallinna Spordiinternaatkool 1983; Tallinna Miilitsa Erikeskkool 1988; Concordia Rahvusvaheline Ülikool Eestis 2001, õigusteadus.

MARIS LAURI (majanduskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Kohtla-Järve Järve Gümnaasium (endine Kohtla-Järve 1. kk.) 1984; Tartu Ülikool 1989, majandusküberneetika; majandusteaduse magister 1994.

LAURI LUIK (maaelukomisjon) – haridus: Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 2000; Tallinna Tehnikaülikool 2004, arvuti- ja süsteemitehnika; tehnikateaduse magister 2009.

MADIS MILLING (riigikaitsekomisjon) – haridus: Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium (endine Tallinna 17. kk.) 1989; Tallinna Ülikool 1993, näitejuhtimine.

MEELIS MÄLBERG (maaelukomisjon) – haridus: Räpina Ühisgümnaasium 1988; Eesti Maaülikool 1994, põllumajanduse ökonoomika ja ettevõtlus.

KALLE PALLING (majanduskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Türi Gümnaasium 2003; Tartu Ülikooli Türi Kolledž 2009, keskkonnateadus; Tartu Ülikooli Euroopa Kolledž 2011– , Euroopa õpingute magistriõpe.

HEIDY PURGA (kultuurikomisjon) – haridus: Elva Gümnaasium 1994; Tallinna Ülikool 1996, näitejuhtimine; Concordia Ülikool 2002, elektrooniline meedia.

MATI RAIDMA (keskkonnakomisjon) – haridus: Nõo Reaalgümnaasium 1983; Sankt-Peterburgi Tuletõrjetehnikakool 1986, tuletõrje; Venemaa Riiklik Tuletõrje Akadeemia (Moskva) 1993, tuletõrjetehnika ja tuleohutus; doktoriõpe 2005– .

LAINE RANDJÄRV (kultuurikomisjon) – haridus: Mart Reiniku Kool (endine Tartu 10. kk.) 1980; Heino Elleri nim. Tartu Muusikakool 1983, koorijuhtimine ja muusikapedagoogika; Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 1989, koorijuhtimine ja muusikapedagoogika; muusikamagister 1996; Tartu Ülikool 2005– , ajaloo doktoriõpe.

VALDO RANDPERE (väliskomisjon) – haridus: Tallinna Sikupilli Keskkool (endine Tallinna 16. kk.) 1976; Tartu Ülikool 1982, õigusteadus (cum laude).

VILJA SAVISAAR-TOOMAST (sotsiaalkomisjon) – haridus: Antsla Gümnaasium 1980; Tartu Ülikool 1985, psühholoogia; Tartu Ülikooli Üld- ja Molekulaarpatoloogia Instituudi aspirantuur 1985–1988.

ANDRE SEPP (põhiseaduskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Tallinna Laagna Gümnaasium (endine 13. kk.) 1990; Sisekaitseakadeemia 1997, politsei eriala.

IMRE SOOÄÄR (õiguskomisjon) – haridus: Saaremaa Ühisgümnaasium (endine Kingissepa 1. kk.) 1987; Tallinna Ülikool 1987–1989, kultuuriteaduskond; Toronto Lennukool 1993; Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 2012, helilooming ja elektronmuusika; heliloomingu eriala magistriõpe 2012–.

ANNE SULLING (väliskomisjon) – haridus: Smith College 1997, majanduse ja prantsuse õpingud; Pariisi Dauphine'i Ülikooli 1999, magistrikraad rahvusvahelises majanduses ja rahanduses.

AIVAR SÕERD (rahanduskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Võru Kreutzwaldi Gümnaasium (endine 1. kk.) 1983; Tartu Ülikool 1990, rahandus ja krediit; Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 2012–, orel.

URVE TIIDUS (rahanduskomisjon) – haridus: Tallinna 21. kool 1972; Tartu Ülikool 1977, inglise filoloogia.

TERJE TREI (maaelukomisjon) – haridus: Jõgeva I Keskkool 1985; Tallinna Kergetööstustehnikum 1989, õmblustööstuse tehnik-tehnoloog; Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor 2000, äri- ja turundusjuhtimine.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

ANDRES ANVELT (põhiseaduskomisjon) – haridus: Tallinna 21. Kool 1987; Tallinna Miilitsa Erikeskkool 1989; Tartu Ülikool 2000, õigusteadus; Tallinna Tehnikaülikool, haldusjuhtimise magister 2003.

HANNES HANSO (väliskomisjon) – haridus: Orissaare Gümnaasium 1989; Tartu Ülikool 1989, eripedagoogika (lõpetamata); Tartu Ülikool 1993, õigusteadus (lõpetamata); Sichuan Union University 1996–1998, hiina keel; Ealing Tertiary College 1999, transpordikorraldus; London University, School of Oriental and African Studies (SOAS) 2005, teadusmagister (Aasia poliitika).

KALVI KÕVA (rahanduskomisjon) – haridus: Võru Tööstustehnikum 1994, puidutöötlemise tehnoloogia.

HELMEN KÜTT (sotsiaalkomisjon) – haridus: Tallinna Pedagoogikaülikool, sotsiaaltöö 2001, sotsiaaltöö magister 2003; Viljandi Kultuurikool, klubitöötaja 1984; Suure-Jaani Keskkool 1979.

JAANUS MARRANDI (majanduskomisjon) – haridus: Türi 1. Keskkool 1981; Eesti Maaülikool 1986, maaparandus.

MARIANNE MIKKO (riigikaitsekomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Pärnu Ühisgümnaasium (endine 1. kk) 1979; Tartu Ülikool 1984, ajakirjandus; Tallinna Ülikool 2009– , riigi- ja poliitikateaduste doktoriõpe.

EIKI NESTORharidus: Gustav Adolfi Gümnaasium (endine Tallinna 1. kk.) 1971; Tallinna Tehnikaülikool 1976, autod ja automajandid.

JEVGENI OSSINOVSKI (kultuurikomisjon) – haridus: Tallinna Reaalkool 2004; Tartu Ülikool 2007, filosoofia (cum laude); Warwicki Ülikool 2009, filosoofiamagister (cum laude); Londoni Majandus- ja Poliitteaduste Kool 2010, politoloogiamagister (cum laude).

IVARI PADAR (maaelukomisjon) – haridus: Võru Tööstustehnikum 1984; Tartu Ülikool 1995, ajalugu.

HELJO PIKHOF (õiguskomisjon) – haridus: Miina Härma Gümnaasium (endine Tartu 2. Kk.) 1977; Tartu Ülikool 1985, õigusteadus.

MIHKEL RAUD (majanduskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Tallinna Inglise Kolledž (endine 7. kk) 1987; London College of Communication 2006, ajakirjandusmagister.

MARK SOOSAAR (õiguskomisjon) – haridus: Viljandi Carl Robert Jakobsoni nim 1. Kk) 1964; Venemaa Riiklik Kinematograafiainstituut (Moskva) 1972, kinematograafia.

TANEL TALVE (maaelukomisjon) – haridus: Tallinna 62. keskkool 1994; Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž 2011−, turismi- ja hotelliettevõtlus.

RAINER VAKRA (keskkonnakomisjon) – haridus: Tallinna 21. kool 1999; Tallinna Ülikool 2002, keskkonnakorraldus; humanitaarteaduse magister (kommunikatsioon ja meedia) 2010.

HARDI VOLMER (rahanduskomisjon) – haridus: Pärnu Koidula Gümnaasium (endine 2. Kk) 1976; Tallinna 4. Tehnikakool 1978, meeste- ja laste ülerõivaste rätsep; Eesti Kunstiakadeemia 1985, lavastuskunstnik; vabade kunstide magister.
Eesti Keskerakonna fraktsioon

DMITRI DMITRIJEV (sotsiaalkomisjon) – haridus: Kiviõli Vene Gümnaasium 2000; Tallinna Tehnikaülikool 2005, ärikorraldus; Tallinna Ülikool, riigiteadused (lõpetamata).

ENN EESMAA (väliskomisjon) – haridus: Tallinna Inglise Kolledž (endine 7. Kk.) 1964; Tallinna Ülikool 1969, inglise keel.

OLGA IVANOVA (õiguskomisjon) – haridus: Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2004; Tallinna Tehnikaülikool 2004‒ , haldusjuhtimine.

JAANUS KARILAIDharidus: Tallinna 32. Gümnaasium; Tallinna Ülikool, haldusjuhtimine

VALERI KORB (keskkonnakomisjon) – haridus: Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium (endine 14. Kk.) 1971; Sillamäe Mäetehnikum 1979, tehnik-mäemeister; Loode-Venemaa Riigiteenistuse Akadeemia 1984, ühiskonnateadused; Peterburi Teenindusinstituut 1999, majandus; sotsioloogiateaduste kandidaat 2002.

MIHHAIL KORB (majanduskomisjon) – haridus: Tallinna Tehnikaülikool 2003, ärikorraldus; majandusteaduse magister 2008; Tallinna Tehnikaülikool 2010– , energeetika.

SIRET KOTKA (maaelukomisjon) – haridus: Väike-Maarja Gümnaasium 2005; Tartu Ülikool 2008, sotsioloogia, sotsiaalpoliitika ja sotsiaaltöö; Tallinna Ülikool, politoloogia magistriõpe (lõpetamata).

LAURI LAASI (riigikaitsekomisjon) – haridus: Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1992; Tallinna Ülikool 2000, sotsiaaltöö.

HEIMAR LENK (maaelukomisjon) – haridus: Tallinna Nõmme Gümnaasium (endine 10. Kk.) 1964; Tallinna Tehnikaülikool 1976, raamatupidamine; Moskva Riiklik Ülikool 1980, teležurnalistika.

AADU MUST (kultuurikomisjon) – haridus: Tartu 7. Keskkool 1969; Tartu Ülikool 1976, ajalugu (cum laude); ajalookandidaat 1985.

ANDREI NOVIKOV (väliskomisjon, majanduskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Tallinna Prantsuse Lütseum 2000; Tallinna Majanduskool 2004, raamatupidamine; Sisekaitseakadeemia 2005, halduskorraldus; Tallinna Tehnikaülikool 2013, ärirahandus ja majandusarvestus, sotsiaalteaduse magister.

REIN RATAS (Euroopa Liidu asjade komisjon, keskkonnakomisjon) – haridus: Pärnu Töölisnoorte Keskkool, 1957 ; Üleliiduline Metsatehniline Kaugõppeinstituut (Leningrad)1964, metsandus; Tartu Ülikool, bioloogiakandidaat 1980.

JÜRI RATASharidus: Tallinna Nõmme Gümnaasium 1996; Tallinna Tehnikaülikool 2000, ärikorraldus; majandusmagister 2002; haldusjuhtimise doktoriõpe 2007– ; Tartu Ülikooli Õigusinstituut 2005, õigusteadus.

MARTIN REPINSKI (Euroopa Liidu asjade komisjon, maaelukomisjon) – haridus: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, keevitaja; Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool 2010, põllumajanduse sessioonõpe.

MAILIS REPS (kultuurikomisjon) – haridus: Tallinna Ühisgümnaasium (endine 20. Kk.) 1992; Tallinna Bakalaureuse Erakool 1993; Kalamazoo Kolledž (Michigan, USA) 1997, sotsiaalteadused; Akadeemia Nord 1998, õigusteadus (cum laude); Kesk-Euroopa Ülikool (Budapest), õigusteaduste magister 1999 (cum laude); Maastrichti Ülikool, Euroopa avalike suhete magister 2000 (cum laude); Uppsala Ülikool 2001– , Euroopa õiguse doktoriõpe.

KERSTI SARAPUU (rahanduskomisjon) – haridus: Tartu 7. keskkool 1972; Tallinna Tehnikaülikool 1986, tööstuse juhtimine ja planeerimine.

EDGAR SAVISAARharidus: Tartu Kaugõppekeskkool 1969; Tartu Riiklik Ülikool 1973, ajalugu; filosoofiakandidaat 1980.

ERKI SAVISAAR (majanduskomisjon) – haridus: Tallinna Tondiraba Keskkool 1996; Tallinna Ülikool 2003, rakendusinformaatika.

KADRI SIMSON (rahanduskomisjon) – haridus: Tartu 10. Keskkool 1995; Tartu Ülikool 2000, ajalugu (cum laude); University College London, politoloogiamagister 2003.

MIHHAIL STALNUHHIN (põhiseaduskomisjon) – haridus: Tallinna Tõnismäe Reaalkool (endine 19. Kk.) 1978; Tallinna Ülikool 1995, eesti keel võõrkeelses koolis.

MÄRT SULTS (kultuurikomisjon) – haridus: Valga Gümnaasium (endine 1. Kk.) 1979; Tartu Ülikool 1984, keemik-anorgaanik-pedagoog; 1989, koolipsühholoog.

TARMO TAMM (rahanduskomisjon) – haridus: Tihemetsa Sovhoostehnikum 1974, mehhaniseerimine; Eesti Maaülikool 2007, agraarökonomist.

PRIIT TOOBAL (põhiseaduskomisjon) – haridus: Suure-Jaani Gümnaasium 2002.

MARIKA TUUS-LAUL (sotsiaalkomisjon) – haridus: Tallinna 39. Keskkool 1970; Tallinna Ülikool 1976, kultuurharidus; Tartu Ülikool 1986, ajakirjandus.

VIKTOR VASSILJEV (sotsiaalkomisjon) – haridus: Tartu 4. Keskkool; Tartu Ülikool 1977, arstiteadus.

VLADIMIR VELMAN (riigikaitsekomisjon, väliskomisjon) – haridus: Tallinna Juhkentali Gümnaasium (endine 23. Kk.) 1963; Tallinna Tehnikaülikool 1970, tööstus- ja tsiviilehitus.

TOOMAS VITSUT (õiguskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon) – haridus: Tallinna 32. Keskkool 1978; Tallinna Tehnikaülikool 1979−1980, keemia; Tallinna Ülikool 1986, kehaline kasvatus; Tallinna Ülikool 1993, kasvatusteaduste magister; doktorantuur 1994−.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon

MARTIN HELME (rahanduskomisjon) – haridus: Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium 1995; Tartu Ülikool 2000, ajalugu.

MART HELME (riigikaitsekomisjon) – haridus: Pärnu Koidula Gümnaasium (endine 2. Kk.) 1968; Tartu Ülikool 1973, ajalugu.

UNO KASKPEIT (õiguskomisjon) – haridus: Valga Kaugõppegümnaasium (endine Õhtukeskkool) 1975; Tallinna Tehnikakool nr 2 1976, telegraafside; Sisekaitseakadeemia 2000, piirivalve; sotsiaalteaduse magister 2006.

JAAK MADISON (Euroopa Liidu asjade komisjon, kultuurikomisjon) – haridus: Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium 2011; Tallinna Teeninduskool 2011, kelner; Tallinna Ülikool 2014– , riigiteadused.

RAIVO PÕLDARU (keskkonnakomisjon) – haridus: Põltsamaa Ühisgümnaasium 1969; Tartu Ülikool 1974, matemaatika.

HENN PÕLLUAAS (väliskomisjon) – haridus: Tallinna Nõmme Gümnaasium (endine Tallinna 10. Kk.) 1978; Tallinna Ülikool 1985, joonistamise, joonestamise ja tööõpetuse eriala.

ARNO SILD (maaelukomisjon) – haridus: Misso Keskkool 1966; Tartu Ülikool 1971, õigusteadus.

Jaga artiklit

186 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis