Maailm

Võikad detailid Ariel Castro ohvrilt: ta vägistas meid viis korda päevas (15)

Õhtuleht.ee, 28. aprill 2015 13:28
Amanda BerryFoto: AP / Scanpix
Ligi kümme aastat Ariel Castro juures vangistuses viibinud Amanda Berry (29) ja Gina Dejesus (25) avaldavad peatselt raamatu, milles kirjeldavad võikaid detaile vägistaja juures veedetud ajast. Näiteks teatas Amanda, et mees vägistas neid vahel viis korda päevas ja ainus ilus hetk oli kogu nende aastate vältel see, kui ta sai televiisorist vaadata Williami ja Kate'i kuninglikku pulma. 

Amanda, kes oli röövimise hetkel kõigest 16aastane, sõnul olid vägistamised ainsad korrad, mil nad kettidest vabanesid, vahendab käsikirjaga tutvunud Daily Mail. Akti ajal sundinud Castro kõiki naisi lausuma, et nad tahavad seda ja see meeldib neile ning et Castro on "seksikas".  

Veel üks väljavõte 300-leheküljelisest päeviku stiilis kirja pandud raamatust: "On pühapäev. Olen kadunud olnud kuus päeva. Selle aja jooksul on ta mind vägistanud vähemalt 25 korda".

"Tahan ühel päeval ikkagi abielluda ja omada peret, see on normaalne," teatab Amanda oma memuaarides. Pulmadest kõneldes lisas ta, et televiisorist Kate'i laulatust vaadates mõelnud ta, et naise kleit võinuks olla veel uhkem - ta on siiski ju printsess!  

USAs Ohio osariigis Clevelandis röövis Ariel Castro kolm tüdrukut ja hoidis neid kümmekond aastat oma majas vangistuses. 

2013. aasta 3. septembril leiti Castro oma vangikongist pooduna. Seksuaalmaniakk oli jõudnud oma eluaegsest vanglakaristusest ära kanda vaid ühe kuu. Tõenäoliselt heitis mees hinge luhta läinud seksmängu tagajärjel.

 

 

 

Samal teemal

17.05.2014
11 aastat õudust: Michelle elas üle viis nurisünnitust
10.10.2013
Naisi vägistanud Ariel Castro ei sooritanudki enesetappu - mees suri nihu läinud seksmängu tagajärjel
04.09.2013
Clevelandi naisteröövija Ariel Castro poos end üles
03.08.2013
Clevelandi maniakk jääb elu lõpuni trellide taha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee