Foto: Mirko Aus
Piia Õunpuu 28. aprill 2015 09:00
See, mille ma hommikul endale selga valin, määrab tihti minu päeva meeleolu ja edukuse. Teadsin eile, et pean terve päeva kasulik olema ja valisin just sellised riided, mis mind asjalikuna tegutsema panevad. Täna näitangi teile oma eilset riietust. 

Käisin laupäeval H&Mis mini-šopingul. Otsisin tavalist halli särki, millega mõni vanem asendada ja kogemata leidsin ka selle ilusa minimalistliku kaelakee. See oli allahinnatud, arvatavasti viimane ja sobis nii hästi minu peaaegu uue särgiga, et ma lihtsalt ei saanud seda keed poodi jätta.

Muide, kui mul mõnd tavalist riideeset vaja on, sean sammud alati H&Mi. See pluus maksis vaid viis eurot ning oli vaid üks tervest suurest valikust hallidest T-särkidest, mida ma proovisin. 

Muidugi pidin kõiki uusi asju kohe kandma ka ja mõtlesin, et valin lihtsama ja läbiproovitud komplekti - mustad püksid ja pintsak. Et näidata sellele esmaspäevale, kumb meist tegelikult boss on, panin uute asjadega kokku nahkpüksid ja kontsakingad. Kui aus olla, siis eilse suvise ilmaga olid nahksed püksid pisut vale valik ja lauspäikese käes oli oht omaette üles sulada.

Üleüldse mõtlesin, et selle pintsaku asemel oleks mu riietusega imehästi sobinud ka mõni varrukateta pintsak, mida mul küll ei ole, aga mõte sellisest pintsakust hakkas mulle vägagi meeldima. Mida teie varrukateta pintsakutest arvate?

Galeriist leiate minu riietuse pildid ja valiku pintsakuid, millega enda välimust sel kevadsuvel värskendada.