Maailm

Saakašvili: Ukraina vaenlased on korruptsioon ja Vene armee

Allan Espenberg, 25. aprill 2015 07:00

5 KOMMENTAARI

a
25. aprill 2015 20:14
j
Juust Juura/ 25. aprill 2015 15:18
Söö aga oma lips ära ja loputa kinmanzuriga alla , kodus ootab sind trellimaja.
S
// 25. aprill 2015 08:28
Sakašvili on loodusõnnetus. Muide,eile oli uudis, et Ukraina peaminister Jatsnuk võetakse ametist maha. Kas see ka täitub, selgub täna vast. Šaakal toob niigi ummukus olevale Ukrainale ainult kahju ja veel, Poolakad on hakanud tagasi nõudma sõja eest põgenikena tagasi oma varasid ja maid, see on suur osa Lääne-Ukrainast ja nõudjaid on üle 130 tuhande poolaka. Ma olen jälginud Ukraina kanalit ja ausalt, midagi head sealt ei tule, käib üks valetamine ja vassimine. Viimane süüdistud läks isegi OBCE kaela, et nemad olla Venemaa mõju all. Annab ikka lollusi välja mõelda,OBSE on RAHVUSVAHELINE organisatsioon ja vaevalt talle keegi saab midagi ettekirjutada. Üks inglane ütles selgelt välja, et Ukraina võimud valetavad, nad pole oma rasketehnikat kuhugi viinud, lihtsalt paigutanud teise kohta ja pommitavad Ida-Ukrainat edasi, kuigi tõsi, mitte enam nii jõuliselt. Šaakal sellega ei lepi, temal on omad plaanid. Gruusias on ta tagaotsitav Interpoli kaudu ja seal on andmed, et Šaakal on siiski võtnud topetkodakonsuse st. ka Ukraina.Elame-näeme.
o
25. aprill 2015 13:48
l
Loodusõnnetus/ 25. aprill 2015 17:36
on inimene, kes pillub ilmatargana emotsionaalseid väiteid, omamata selleks piisavat teavet. Küll need ukrainlased ikka valetavad ja vassivad, teevad vaestele väikestele süütutele ja üldse väga nunnudele venelastele liiga!
No mis sa oskad teha või kosta niukse keeniuse peale... soovitada vaid, et kuula/vaata ka muid kanaleid, kui puutinlikke.