Maailm

Inimõiguslased: Euroopa Liit ei võta põgenike päästmist tõsiselt (11)

LISA KOMMENTAAR

5. mai 2015 14:13
Kuulipildurid seada lahingu valmidusse ja peksta aafrikasse tagas. Kui üks hakkab tulemasiis lambakari taga. Kuradi pagulased sellised
Pole 25. aprill 2015 22:22
vahet kas 3500 vöi 1600-Mida rohkem seda parem.
25. aprill 2015 22:18
Köik kaltsupead ju euroopasse ei mahu.Saage ometi aru lp.inimöiguslased.
25. aprill 2015 15:36
Eesti võiks ka mõned tuhanded siia tuua. Töökäsi on ju vaja.
A.H. 25. aprill 2015 16:29
Kuramuse töökäed nendest on? Need raisad töötavad ainult siis kui kubjas või opman suure piitsaga sabas käib ja ergutab.
25. aprill 2015 19:45
Jumalast õige mõte!
A.H. 25. aprill 2015 14:44
Tra. seerämps kel jätkub veel jultumust end inimõiguslasteks nimetada, võtku see saast omale kaela poputada, oma kulu ja kirjadega. Aga seda nad ei suuda, sest ise parasiteerivad töörahva kui maksumaksja turjal. Kivimurd, vase ja uraani kaevandused igatsevad sell8iste lontruste järele.
25. aprill 2015 11:36
Kui see meeletu mass voolab igalt poolt meile sisse, ei ole meil enam kohta, kus elada ja normaalseid tingimusi elamiseks. Kurb on see, et ikkagi pidevalt on imbunud ja imbub enam erinevatest maailmajagudest vaikselt meile sisse ja aina enam tunneme surutust ja aina enam kaob vabadus sellel imepisikesel maal, mis ei suuda toime tulla ja hakkama saada iseendaga ja oma probleemidega... Ja meil on olemas juba sees väga palju Eesti vastaseid ja Eestit õõnestavaid inimesi ja tegevusi. Lisaks omavahelised lahkhelid ja suutmatus kokku hoida ning suutmatus üheskoos sättida sihte ühes suunas Isamaa arenguks ja turvalisuse säilimiseks - arenguks.
Päästmine 25. aprill 2015 11:14
Õige päästmine organiseeritu massilisest inimkaubandusest peaks olema paatidesse kogutud inimesed päästa merelt tagasi oma kodumaale, mida saabki ilmselt teha Euroopa Liidu merele appi sõitnud laevadega, paatidele appi tõtanud ja transportinud merel ohus olnud tagasi oma kodumaale. Kui Euroopa Liit suudab need kulud kinni maksta, ongi meeletult suur ja tänuväärne abi inimestele ja nende kodumaale. Kindlasti oleks merel hukkunutel palju turvalisem olnud oma kodumaal ja nad oleks oma kodumaal elus olnud. Nii meeletult suurte masside organiseeritud väljavedu ei tohiks toimuda ja seda enam inimkaubandus suureneb, tekivad soodsad võimalused. Igal lõunammaa riigil tuleks kanda vastutust oma elanike eest.
ei võta jah tõsiselt.ei päästa . 25. aprill 2015 10:59
Aga õnneks teeb tõsist tööd meie USA : tapab mis jaksab ja ajab kodudest minema Aafrikas ja Aasias.
Aga see põgenike laine teeb USA jaoks Euroopas eeltööd ning jänkidel on varsti OMA VARA hea üle võtta.
See timukraatia lennutamine on mitmest otsast hea asi.
Ega ole tegu barbaarsete venelastega,kes käivad lihtsalt maavarade ja võimu pärast tapmas,Need kallid jänkid seisavad OMA MAA eest head. Meie aitame neid igal viisil.

Noh 25. aprill 2015 09:42
Päästad ära, kui palju see põgenik siis maksma laheb?Piir kinni ja koik kes tulevad jäägugi avamerele hulpima.