Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: head emad ostavad lastele auto ja korteri?

Mariann Kaasik, 25. aprill 2015, 11:54

7 KOMMENTAARI

l
ljubar/ 8. mai 2015, 12:49
kas ainuld ema peab korjama lapsele raha ja ostma korteri ja auto
8
8-lapse ema/ 5. mai 2015, 23:10
Mina panen ka oma lastele iga kuu raha kõrvale et,neil suureks kasvades oleks hea ülikoolis käia või siis,oma päris elamine osta
j
jah/ 29. aprill 2015, 09:49
Panen iga kuu lapse raha kõrvale, 45 eurot.. sest see on tema raha. Kõik tema kulud on minu kanda ja ma ei pea vajalikuks seda 45 eurot raisata..varasemalt kui lapse raha oli 19 eurot, panin kõrvale 25 eurot. Tänaseks päevaks olen talle üle 2000 euro kogunud. Kindlasti pole see mingi suur asi, aga abiks ikka.. ei tea ju ette mis tulevik toob.
t
Teadmiseks/ 29. aprill 2015, 09:15
Hea ema, ei suitseta/joo ja peab kõige tähtsamaks perekonda!
k
Kudapidi võtta/ 27. aprill 2015, 14:16
Ma kogun lastele raha ja lausa kahte moodi - ühel juhul on selleks eraldi arveldusarve, kuhu aeg-ajalt ikka raha kannan ja lasen siis koguneda, kuid pigem selles võtmes, et üle elada ühekordsed suuremad väljaminekud, mis nii ehk naa tulevad - esimene ennustatav pauk peaks teoorias tabama kahe-kolme aasta pärast, mil ma saadan kaks vanemat last kas üheaastase vahega või lausa koos kooli. (Vanem laps natuke pikema vinnaga, noorem aga terane ja asjalik ja vanusevahe teoorias kannatab ka koos kooli panekut, kuid eks siis vaatab...) Ning hetkel on lastel lühikesed voodid, seega mingi hetk tuleb hakata ka voodeid vahetama. Ja mine tea, äkki tekib mõnel hobi, mis eeldab korralikku nö esimest sissemakset.
Ning on tehtud ka lastekindlustus, kuid jah tõenäoliselt inflatsioon teeb selle rahaga veel imesi, kuid eesmärgiks on koguda nö elluastumisraha, millega võiks peale haridustee lõpetamist minna iseseisvale elamisele või veidike maailma avastada.
MIs aga puutub mänguasjadesse, siis olen püüdnud asja praktilisena hoida - tuba mänguasjapoodi ei meenuta, kuid kõik, mis võivad arengut soodustada, on olemas. Ja õnneks suure suguvõsa vaat et noorimad liikmed, mistõttu autodest ja nukkudest ka puudust ei ole, kuid võrreldes eakaaslastega on vähem.
d
Demograafiline olukord ja NSVL demagoogia/ 27. aprill 2015, 12:21
Raha ei ole voimalik korjata aga kunagi esimese mehe vanemate ja minu poolt kogutu eest kingiti lapsele oigel ajal korter. Loodan, et saan oma vanematele antud laenu tagasi siis on veel üks korter. Umbes 70 000 eurot on läinud minu teenitud raha lapse kasvatamisele aga töö ja kalli üürikorteri tottu/ kusagil pean ju minagi elama/ on elamiskulud olnud liialt suured ja palju arenguks vajalike asju on jäänud ostmata voi on ostetud hiljem. Tulud on olnud oiglased, kuigi vahepeal oleks vaja olnud sotsiaaltoetust ikka kaudselt 100 euro väärtuses sest siis tahad tööle tagasi minna mitte ei jää koduseks. Korruptantide tottu on minu elus palju halba juhtunud, nad ei ole oma tööülesannetest raha tottu oigesti aru saanud voi on liialdanud. Vähemasti ei sündinud koleda ja lollina. üks eesti arst ütles mulle nüüd oled sina ka suur ja loll. Parem oleks ütelnud, et nüüd oled sina ka haige. Miks siis peaks keegi eestis elada tahtma ja veel lapsi saama?
o
Onari Kämmal/ 4. mai 2015, 15:01
Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee