Väike moeajakiri

Muljed Tasku keskuse moeõhtult ja veel üks pükskostüüm 

Piia Õunpuu, 24. aprill 2015 09:00
Foto: Piia Õunpuu
Elan praegu peamiselt Tartus, aga kahjuks toimuvad kõik moeüritused Tallinnas. Seega, kui Tartus midagi moemaigulist toimub, siis üritan ikka kohale minna.

Eelmisel reedel oli Taskus suur moe- ja ostlemispidu Fashion Meets Style ja kuigi ma absoluutselt ei salli kaubanduskeskuste moesõusid, läksin ikka vaatama. Miks need mulle ei meeldi? Sellistel kaubanduskeskuste sõudel on alati ülistiliseeritud ülepakutud komplektid, mida keegi minu arvates kunagi ei kannaks. Publik istub ja krimpsutab nina ja modellid kannavad komplekte, mille stilist on kõikidest keskuse poodidest kokku seganud. Ehk on see kõik minu jaoks pisut liiga klants ja võlts.

Samal teemal

Tegelikult oli lisaks Tasku poodide sõule ka Ivo Nikkolo oma ja seda oli väga tore vaadata. Nikkolo komplektid on alati võrratult šikid ning segavad omavahel kaasaegseid trende ja ajatut klassikat. Nii oli ka seekordne Nikkolo sõu tõeliselt kena vaadata. Eriti meeldis mulle klassikaliste valgete särkide ja lihtsate ülikonnapükste sobitamine trendikate botastega!

Kui rohkem või vähem kahtlase väärtusega moesõud kõrvale jätta, siis vähemalt andis see üritus mulle ettekäände oma uut pükskostüümi kanda. Võiks juba vist öelda, et olen neist sõltuvuses? See must õhuline jumpsuit on nii parajalt tagasihoidlik ja mõnus kanda, et see on perfektne lõuend erinäolistele aksessuaaridele. Unistan juba suveõhtutest, et sellega näiteks Pärnus ringi jalutada või mõnes Tallinna katusekohvikus aega veeta.

Muide, see maksab näiteks SIIN umbes kümme eurot!

Samal teemal

16.04.2015
Moeblogija või ameerika talunik?
21.03.2015
Kolm kevadist komplekti
29.12.2014
MOEBLOGI: Pükskostüümiga uude aastasse