Eesti uudised

Tallinn koostab uut kodutute loomade varjupaiga hanget (7)

LISA KOMMENTAAR

.. 11. september 2015 16:55
Aga millal Kozõreva ise hukkamisele läheb?
sõber loom 23. aprill 2015 11:41
Ja siis teeme järgmise hanke - eraldi kassidele ja koertele. Ja siis järgmise ja järgmise ja siis on käes aastalõpp ja ei jää üle muud kui leppida kokku Kozarevaga, sest uued tulijad ei jõua enam uut kohta ehitada ... Hea taktika Arvo "munadeta mees" Sarapuult
Realist 23. aprill 2015 09:23
Tuleb uus hange, uus haldaja... noh ja siis! Vahetatakse personal välja... noh ja siis! Ega siis hoiupaigas midagi ei muutu... kodutuid loomi satub hoiupaika samamoodi. Maja pole kummist, valikuid tuleb teha samamoodi, hukatakse samamoodi... või on kuskil mingisugune imedemaa, kuhu saadetakse need loomad keda keegi omale võtta ei taha? Tegelikult ju ei muutu mitte miski, tehke silmad lahti!! Küsimus on ju ainult ja ainult selles, kes pääseb rammusa piruka juurde. Selliseid näljaseid on kuradima palju! Ärge olge nii naiivsed...
mhhh 22. aprill 2015 23:23
kuidas inimesed ikka ei saa aru, et Larissa on iseenda ülemus. Juhatab MTÜd. Ja MTÜl on leping linna ja valdadega ning kinnistu omanikuga. Kinnistu omanikuga on leping veel mitu-mitu aastat kahjuks.. Teda ei saa vallandada. Ainuke viis on lõpetada leping selle MTÜga.
taran 22. aprill 2015 16:58
Koht jäägu samale kohale,aga see Kozõreva lööge ruttu sealt minema.Muidu...................
MMM 22. aprill 2015 16:08
Jah,just!!!!Muutus peab eelkõige saama uued töötajad sinna majja!!!!Esimesena peab sealt lahkuma praegune juhataja LARISSA KOZÕREVA!!!!Kuidagi kummaline,kuidas selline inimene on seal tööl tänapäevani,kes on tema ülemused???Larissa on korruptant antud majas,valetaja ja varas!!!!!!Seadusesilm peaks juba ammu tema vasty huvi tundma,kuhu kaovad majarahad,töötajate palgad ja kuidas ta hangeldab koertega.Häbematy inimene selline.
Loomasõber 21. aprill 2015 15:46
LÕPUKS! Einoh, mis sest asukohast, oluline on kogu personal välja vahetada ja tegevustele uus tuul sisse puhuda ning teha loomade põhjendamatutele hukkamistele lõpp. Samuti määrata loomade väärkohtlejatele kopsakad trahvid, mille tulu antakse varjupaigale. Loogiline ringlus mumeelest.