Eesti uudised

Tartlased lasteahistaja hirmus: mänguväljaku lähedal kasvavas kuuses käib ihuhädasid rahuldamas alkoholisõltlane (27)

Katrin Rohtla, 21. aprill 2015, 15:23
Kes seisab puu sees? Pervert või süütu joodik?Foto: Ekraanitõmmis/Facebook
Facebookis hoiatatakse tartlasi võimaliku perverdi eest, kes Tartu Kaubamaja läheduses olevas pargis jälgib mänguväljakul mängivaid lapsi. Politsei rahustab, et paanikaks põhjust pole, sest tegu on hoopis alkoholisõltlasest mehega.

"Juba mitmendat korda näen Tartu Kaubamaja ees oleva mänguplatsi kuuse SEES, inimeste silme alt varjus, seda pervot laste mänguväljakule vahtimas. Mitu korda olen ka politseid teavitanud, aga ma saan aru, et ega nad midagi ette võtta väga ei saa enne, kui reaalselt midagi on juhtunud (va see, et teavad olukorrast ja on näinud videokaamerast selle mehe ära ka, sest täna oli mul pikem vestlus dispetšeriga ja õnneks ronis pervo kuuse seest välja otse Kaubahalli kaamerate ette inimesi tülitama)" kirjutab murelik kodanik sotsiaalportaalis Facebook (kirjapilt muutmata – K.R.)

"Ei, see mees ei ole põiel. Jah, ta vahib lapsi. Ei, mitte enda omasid. Seekord libistas õltsi ka, täis nagu tarakan oli kui välja kakerdas. Seest võtab õõnsaks igatahes," tunnistab hoiataja ja lisab: "Olge valvsad, palun!"

Politsei- ja Piirivalveameti pressiesindaja Kerly Peiteli sõnul paanikaks siiski põhjust ei ole.

"Tegu on alkoholi küüsi sattunud ja kodust ilma jäänud mehega, kelle tegevus on ohuks tema enda maksale, aga ei kellelegi teisele," kinnitab Peitel.

"Politsei on saanud inimestelt teateid, et see purjus mees liigub valdavalt ringi just kesklinnas ja kerjab, ta on ka silma jäänud avalikus kohas urineerimisega. Politsei viib ta igal võimalikul juhul kainenema, et mees joobnuna teisi ei häiriks ja kaineks saades paremaid otsuseid teeks, kuid alkohol viib ta taas samale nõiaringile," selgitab Peitel.

Pressiesindaja soovitab, et kui keegi käitub avalikus kohas teisi häirival või ohtu seadval viisil, siis tuleks sellest kindlasti teada anda hädaabinumbril 112.

Samal teemal

3. oktoober 2018, 17:25
Jüris ahistab keskealine mees lapsi
22. aprill 2015, 10:08
Kas Tartus tegutseb hõbedase kaubikuga sadistikamp?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee