Maailm

USKUMATU KOKKUSATTUMUS: oma bioloogilist ema otsinud naine avastas, et on temaga neli aastat samas firmas töötanud (4)

Õhtuleht.ee, 21. aprill 2015, 11:29
Foto: YouTube
Ameeriklanna La-Sonya Mitchell-Clark avastas oma bioloogilise ema otsingutel, et on temaga juba neli aastat samas firmas töötanud.

Ohiost pärit 38aastane La-Sonya hakkas oma pärisema otsima möödunud kuul, mil osariigi terviseamet avalikustas 1964-1996 aastate sünniregistrid, vahendab Iltalehti.

Pärast seda, kui ta oli oma bioloogilse ema nime teada saanud, otsis La-Sonya ta Facebookist ülesse ja nad võtsid teineteisega telefonitsi ühendust.

Varsti selgus aga lausa hämmastav tõsiasi  ema ja tütar olid enese teadmata töötanud juba neli aastat koos Youngstownis asuvas firmas nimega Infocision.

Lisaks selgus, et nad elavad üksteisest kuueminutilise autosõidu kaugusel ja et La-Sonyal on kolm poolõde, kellest üks samuti nendega sama töökohta jagab.

"Pärast seda, kui ma sain teada, et olen adopteeritud, olen alati tahtnud teada, kes mu bioloogiline ema on," tunnistas La-Sonya.

"Ma jäin 14aastaselt rasedaks ja ta sündis, kui olin 15. Mind pandi lastekodusse. Ma sain teda küll oma süles hoida, aga ma ei pannud talle nime. Siiski kandsin ma teda kõik need aastad südames," rääkis La-Sonya bioloogiline ema Francine Simmons.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee