Maardu keemiatootmishoone lähedal põles 20. aprillil 2015 suur kogus ladustatud pappi. Tule levik tootmishoonele suudeti ära hoida. (Põhja päästekeskus)

Eile oli Harjumaal kaks suuremat tulekahju: Maardus põles suur kogus pappi ning leegid ähvardasid levida keemiavabrikule. Laagris aga oli eile pärastlõunal põlema läinud kaks tühja lauta.

20. aprillil kell 8.54 teatati Häirekeskusele tulekahjust Maardus Lao tänaval. Päästemeeskondade saabudes põles asutuse territooriumil ladustatud presspapp, edastas Põhja päästekeskus. Põlenguala suurus oli 40 x 15 meetrit.

Päästjad alustasid sündmuskohal koheselt kustutustöödega, suudeti vältida tule levikut lähedalasuvale keemiatootmishoonele.

Kiirabi kontrollis kustutustöödel osalenud kaheksa asutuse töötaja tervislikku seisundit kohapeal ja midagi halba ei leitud.

Lasnamäe, Muuga, Lilleküla, Kesklinna ja Assaku päästjad ning Kostivere ja Urvaste vabatahtlikud päästjad panid tulele piiri kella 12.25ks, põleng kustutati lõplikult kella 14.15.

Põlengu tekkimise põhjuse selgitab uurimine.

20. aprillil kell 16.56 teatati, et Saue vallas Laagri alevikus põlevad kaks kasutuseta lauta. Põlenguala suurus oli ligikaudu 30 x 60 meetrit.

Keila, Kesklinna, Lilleküla ja Nõmme päästjad ning Hüüru ja Muraste vabatahtlikud päästjad panid tulele piiri kella 18.10ks, põleng kustutati lõplikult kella 20.56ks. Põlengu tekkepõhjuse selgitab uurimine.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis