Foto: Reuters/Scanpix
Õhtuleht.ee 21. aprill 2015 07:00
Prantsusmaa külmutas Venemaa sekkumise tõttu Ukraina kriisi eelmise aasta lõpul lepingu, mille järgi ehitati Saint-Nazaire’is Vene mereväele kaks Mistral-klassi helikopterikandjat .

President Vladimir Putin ütles läinud neljapäeval, et lepingu mittetäitmisel soovib Venemaa nende sõjalaevade eest makstud raha tagasi. Ta lisas, et helikopterikandjatel puudub Vene kaitsevõime seisukohalt tähendus ning need sõjalaevad telliti Prantsusmaalt vaid sealsetele laevatehastele töö andmiseks.

Prantsusmaa president Francois Hollande ütles, et ta arutab Mistralite saatust Vladimir Putiniga reedel Jerevanis toimuval kohtumisel.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

no 21. aprill 2015 23:13
aga miks mitte debaltseves, aga donbassis.. miks mitte purukslastud haiglates, lasteaedades? venemaalgi surevad lapsed ja vanurid külma ja nälga..see debiilik muudkui reisib.. ta botoxi ja fillerimull juba võiks kiiremini lõhkeda.. molu on nii pingule veetud, et juba ähvardab rebeneda..
Volodjal aega on 21. aprill 2015 12:24
2. varianti on konnaõgijatel:
1. Annab Mistralid üle;
2. ili dengi na botšku ja veel igatsugu viivistega, leppetrahvidega, kui Volodja selleks tagasihoidlikult soovi avaldab.
selge ju 21. aprill 2015 23:18
vovka ei maksaks mingeid rahasid. venelastelt ei saa keegi oma rahasid 100% tagasi. sp ongi kõikvõimalikku kraami seal nii edukalt vuhveldatud juba ajast-aega. neile lihtsalt ei kehti mingid reeglid ega kokkulepped. venemaa on maffia-riik.igaühel on nõrgem keda petta ja kellelt välja pressida.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS