Väike moeajakiri

Raudteejaama romantika (1)

Piia Õunpuu, 21. aprill 2015 09:00
Kleit- Humana, tagi-osta.eeFoto: Mirko Aus
Jällegi olen teie ees ühe kevadise riietusega. Iga piiluv päikekiir paneb mind lillemutreid ja kleidikesi valima. Hüvasti igavad teksad ja hallid särgid! (Okei, seda "hüvastit" ei saa kunagi juhtuma, aga kleite ja värvilisi mustreid olen küll viimasel ajal rohkem kandnud.)

Kohad, kus ma blogi jaoks pilte teen, on minu jaoks alati millegipärast väga tähtsad ja ma totaalselt kadestan neid blogijaid, kes suudavad lihtsalt tellisseina taustal iga ilmaga võrratud välja näha. See on üks tore oskus, mida omada!

Seega, ma üritan alati mõelda välja huvitavaid kohti, kus pildistada, aga Tartus on neid kuidagi raske leida või kui mõne ilusa koha leian, ei sobi see mu riietusega. Kas ma olen liiga pirtsakas või on keegi veel blogipiltide tausta osas sama valiv?

Võite ette kujutada mu rõõmu, kui eilse romantilise riietuse taustaks Tartu raudteejaama peale tulin. Jaamahoone ehitati 1876. aastal ja näeb siiani samasugune välja - kui need seinad oskaksid rääkida, siis ma jääksingi kuulama.

Juba seal perroonil poseerides kujutasin ette, kuidas suurte seelikute ja päevavarjudega aadlidaamid tolmuselt puhkivale rongile astuvad, et mõnda põnevasse kohta sõita.

Kahjuks ei ole mul nende võrratutele kleitidele ja päevavarjudele midagi samavõrd glamuurset vastu panna, aga romantiline lillemuster ja pitsilised sukad sobisid küll sinna raudteejaama imehästi. 

Samal teemal

21.05.2015
Millal sina viimati roosat kandsid?
13.05.2015
Mida kanda kohtingul?
03.05.2015
Kevade esimesed õied
17.01.2015
Õige aeg suvekleitide kandmiseks