Eesti uudised

Saxo Bank ulatab jaeinvestoritele abikäe 

Õhtuleht.ee, 20. aprill 2015 17:44
Foto: Ekraanitõmmis
Internetipõhine investeerimipank Saxo Bank hakkab esimese investeerimisettevõttena edastama oma jaeklientidele otseülekandena kauplemisideid.

Saxo Bank teatas, et soovib purustada suurima jaeinvestorite investeerimistegevust takistava barjääri, andes neile reaalajas ligipääsu ettevõtte ekspertide ja analüütikute kauplemisideedele. Selle sammuga üritatakse muuta mänguväljakut jae- ja kollektiivinvesteerijate jaoks veelgi tasasemaks ning demokratiseerida kauplemist

Uus teenus, #SaxoStrats, on kasutatav Twitteri konto @SaxoStrats kaudu. Teenus tehakse kättesaadavaks ka Twitteri uue otseülekannete tegemise rakenduse Periscope kaudu, mis on eelkõige kasutatav mobiilseadmetes.

Saxo Bank on internetipõhine investeerimispank, mis on loonud era- ja äriklientidele kauplemis- ja investeerimisstrateegiate kavandamiseks täieliku valiku tööriistu. Ettevõtte finantskogukonna portaal TradingFloor.com on esimene erinevate investeerimisvaradega kauplemist hõlmav sotsiaalne platvorm.

Taani Finantsjärelvalveameti järelevalvel tegutsev kõiki litsentse omav Euroopa pank Saxo Bank pakub klientidele võimalusi kaubelda valuuta, CFD-de, ETF-de, aktsiate, futuuride, optsioonide ja muude derivaatidega auhinnatud platvormil SaxoTrader, mida saab enda personaalse konto alt kasutada personaalarvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis ning mis on kasutatav enam kui 20 keeles. Platvormi kasutab maailmas üle 100 suure finantsasutuse. Saxo Bank pakub ka professionaalset portfelli- ja fondihaldamiseteenust ning Saxo Privatbanki kaudu ka tavapäraseid pangateenuseid.

1992. aastal asutatud Saxo Banki peakorter asub Kopenhaagenis ning pangal on kontorid 26 Euroopa, Aasia, Kesk-Ida, Ladina-Ameerika ja Aafrika riigis ning Austraalias.