Eesti uudised

Eestlanna lööb Keenias käima naiste põllumajandusühistut

Toimetas Kristin Aasma, 20. aprill 2015 14:30

5 KOMMENTAARI

m
mel/ 21. aprill 2015 16:06
Nõustun ka ilmselgelt asjaga hästi kursis olevate ja laia silmaringiga kommentaatoritega. Pole mõtet kuskil käia ega miskit teha, siis on hea aastate pärast meenutada kuidas naaberküla mehed mu töö ära ei nullinud ja lipsuonud raha tasku ei toppinud, sest ma lihtsalt ei teinud midagi... mitte midagi ei teinud, ma tean oma arvutiekraani taga väga täpselt kuidas asjad kuskil käivad!
k
Kas/ 20. aprill 2015 23:49
keenias enne eestlanna sinnaminekut töesti ei teadnud, et pöllul saab ka vilja ja muud kasvatada, mis söögiks kölbab. Väga kahtlane jutt ,pigem tundub see jälle kellegi lolliks tegemine olema, keegi paneb löpuks rahad tasku ja kogu lugu ,midagi rollatamise taolist. Miks nii tark naine ei suutnud seda rikkas eestis läbi viia ja loodab seda teha seal kus rahvas elab rahata ja nälgas.
t
to Kas/ 21. aprill 2015 23:04
Kujutage ette,ei teadnud jah need kohalikud,et seal saab ka edukalt peale suhkruroo midagi muud kasvatada,mis neile tulus oleks. Ja eestis peab tark noor naine hakkama esmalt end lollidele meestele tõestama,et ta ka midagi teab,et ta on just sellel alal lõpetanud ülikoolis magistriõppe.
t
Tore töö/ 20. aprill 2015 18:04
võid elada puhtalt unistustes. Mis välja tuleb pole oluline, niikuinii tulevad varsti mingid mehed naaberkülast vägistavad naised ja röövivad nad paljaks.
t
täielik udu muidugi./ 20. aprill 2015 14:41
Peaasi, et sa tibike sealt eluga tagasi pääsed.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee