Maailm

"Top Geari" produtsenti löönud Jeremy Clarksoni paha tuju põhjus peitus arsti diagnoosis - mees oli just teada saanud, et tal võib olla kasvaja (22)

Õhtuleht.ee, 19. aprill 2015 12:49
Jeremy ClarksonFoto: AP / Scanpix
"Top Geari" legendaarne saatejuht Jeremy Clarkson kostitas hiljaaegu saate võtetel lõuahaagiga produtsent Oisin Tymonit. Täna teame, et Clarkson oli vaid paar päeva enne töiselt saatuslikuks osutunud intsidenti oma arstilt saanud teate, et tal võib olla vähk. 

55aastane mees tunnistab, et kõik juhtus kõige stressirohkemal perioodil tema elust, vahendab Daily Mail Clarksoni kolumni The Sunday Timesis.

"Kaks päeva enne "kära" olin oma tohtrilt teada saanud, et kühm minu keelel võib olla kasvaja ja ma peaksin seda viivitamatult kontrollida laskma," avameelitses Clarckson.

"Kuid ma ei saanud seda teha. Olime salvestamas "Top Geari" .Ja "Top Gear " oli alati esikohal."

Nüüdseks teab mees, et on hirmsast haigusest siiski prii, kuid tunnistab: "See oli stressirohkeim päev viimase 27aasta jooksul, mil ma BBC-s olen töötanud."

Märtsi alguses teatas BBC, et autosaate "Jeremy Clarkson sai eetrikeelu ja tema käitumise asjus alustati juurdlust. Daily Maili andmeil läks Clarkson produtsendile kätega kallale, kuna tema lõunasööki ei serveeritud õigeks ajaks. Kuu lõpul teatas telekanal, et nad ei kavatse Clarcksoniga töölepingut pikendada. 

Samal teemal

25.02.2016
"Top Geari" täht maksis oma ohvrile kopsakat valuraha
19.06.2015
Jeremy Clarkson: BBC pakkus mulle mu töökohta tagasi
23.04.2015
Ka James May lahkus "Top Gearist"
21.04.2015
Jeremy Clarkson: "Arst ütles, et mul on tõenäoliselt vähk."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee