Jeremy ClarksonFoto: AP / Scanpix
Õhtuleht.ee 19. aprill 2015 12:49
"Top Geari" legendaarne saatejuht Jeremy Clarkson kostitas hiljaaegu saate võtetel lõuahaagiga produtsent Oisin Tymonit. Täna teame, et Clarkson oli vaid paar päeva enne töiselt saatuslikuks osutunud intsidenti oma arstilt saanud teate, et tal võib olla vähk. 

55aastane mees tunnistab, et kõik juhtus kõige stressirohkemal perioodil tema elust, vahendab Daily Mail Clarksoni kolumni The Sunday Timesis.

"Kaks päeva enne "kära" olin oma tohtrilt teada saanud, et kühm minu keelel võib olla kasvaja ja ma peaksin seda viivitamatult kontrollida laskma," avameelitses Clarckson.

"Kuid ma ei saanud seda teha. Olime salvestamas "Top Geari" .Ja "Top Gear " oli alati esikohal."

Nüüdseks teab mees, et on hirmsast haigusest siiski prii, kuid tunnistab: "See oli stressirohkeim päev viimase 27aasta jooksul, mil ma BBC-s olen töötanud."

Märtsi alguses teatas BBC, et autosaate "Jeremy Clarkson sai eetrikeelu ja tema käitumise asjus alustati juurdlust. Daily Maili andmeil läks Clarkson produtsendile kätega kallale, kuna tema lõunasööki ei serveeritud õigeks ajaks. Kuu lõpul teatas telekanal, et nad ei kavatse Clarcksoniga töölepingut pikendada.