Maailm

Jeremy Clarksoni asenduseks pakutud naissaatejuhile saadetakse tapmisähvardusi (1)

Õhtuleht.ee, 16. aprill 2015 17:13
Sue PerkinsFoto: http://upload.wikimedia.org/
Saatejuht Sue Perkins, keda paljud kihlveosõlmijad Jeremy Clarksoni asemele ennustavad, on saanud mitmeid tapmisähvardusi.

Naine teatas, et peab koguni Twitterist lahkuma. "Ma olen mõneks ajaks Twitterist eemal. Armastust ja rahu," kirjutas naine, vahendas BBC.

Ähvardused on vihale ajanud "Top Geari" saatejuhi James May, kes soovitas ähvardajatel end ise ära tappa. "Kui sa oled üks nendest, kes saadab Sue Perkinsile tapmisähvardusi, siis palun tee maailmale suurem teene ja tapa iseennast ära," kirjutas May Twitterisse.

May põhjendas hiljem, et muidugi ei soovi ta kellegi surma, kuid ei taha selliseid inimesi ka "Top Geari" fännidena näha.

"The Great British Bake Off" saatejuht Perkins postitas Twitterisse mõned ähvardused, mis ta saanud on. "Keegi ütles, et tahaks mind põlemas näha," kirjutas Perkins.

Kuigi praeguste ennustuste kohaselt võib Clarksonit asendada Perkins, on samale kohale pakutud ka Dermot O'Leary ja Jodie Kiddi.

Clarkson pidi "Top Geari" saatejuhi kohalt lahkuma märtsis, kui selgus, et ta lõi saate produtsenti Oisin Tymonit.

Samal teemal

23.03.2015
Ka James May lahkus "Top Gearist"
21.03.2015
Jeremy Clarkson: "Arst ütles, et mul on tõenäoliselt vähk."
19.03.2015
"Top Geari" produtsenti löönud Jeremy Clarksoni paha tuju põhjus peitus arsti diagnoosis - mees oli just teada saanud, et tal võib olla kasvaja
10.03.2015
Jeremy Clarkson loobub võimalusest BBC saates esineda