Väike moeajakiri

Lillemuster kevadel: keda see enam üllatab? 

Piia Õunpuu, 19. aprill 2015 10:00
Kleit - Zara, kampsun - Tartu Uuskasutuskeskus, müts - TopshopFoto: Mirko Aus
Näitan teile üht kevadist riietust, mis on millegipärast ununenud arvuti sügavustesse ja Väikese Moeajakirja veergudele pole veel jõudnud. Nüüd on see igatahes teile vaatamiseks väljas. Jätke kindlasti ka kommentaar, mida sellisest kevadriietusest arvate!

Esiteks loodan, et ilm jääb ka edaspidi ilusti kevadiseks ja ei üllata hommikuti valge lumevaibaga, ma tõesti ei viitsi enam selle tuulise poolkevadega tegeleda. Tahaksin oma lillelisi kleite rõõmsalt edasi kanda ja järgmisel korral äkki isegi kampsuni ja paksud sukad kõrvale jätta.

Samal teemal

See ilus kleit tuli minuga Barcelonast kaasa. Tegelikult tahtsin osta Stradivariusest ühe teise kleidi, mis oli väheke neiulikum, vähem lilleline ja mitte nii kuuekümnendate stiilis, aga kui Zaras seda nägin, otsustasin kohe ümber. Ma ei suuda vastu panna ühelegi kraega riideesemele ja viimasel ajal on just see kuuekümnendate sirge lõige mulle meeldima hakanud. Kujutan ette, et mu vanaema oleks võinud nooruses midagi sellist kanda.

Veel paar aastat tagasi arvasin, et sirged A-lõikelised kleidid on minu seljas täiesti kohutavad ja pigem sobib mulle pihalt kitsaks tõmmatud lõige. Nüüd igatahes olen meelt muutnud ja mõlema lõikega kleidid ripuvad mu kapis sõbralikult kõrvuti. 

Nagu näete, olen endale ka kena mütsi leidnud! Pärast seda, kui ühes postituses kaabupuuduse üle kurtsin, ütles mu kursaõde, et tal just selline müts seisab kodus, sest see on talle liiga väike. Enam mitte! Nüüd käib kaabu minuga kaasas ja saab rõõmsat kevadist elu elada!

Samal teemal

07.05.2015
Lillemuster valitseb edasi!
03.05.2015
Kevade esimesed õied
17.01.2015
Õige aeg suvekleitide kandmiseks