Eesti uudised

Eesti inimene kasutab nutiseadmes YouTube´i ja netipanka (1)

Toimetas Piret Pappel, 16. aprill 2015 13:52
Tahvelarvuti
Veebruaris Mindshare'i poolt läbi viidud küsitlusest selgus, et mobiilse interneti tarbijad kasutavad oma nutiseadmes nii videokeskkonda YouTube, mobiilipanka, m-parkimist kui mitmeid teisi sisuteenuseid.

Eesti Telekomi tehnoloogiadirektor Tiit Tammiste sõnul kasvab pidevalt nõudlus nii mobiilse interneti kui 4G toega nutiseadmete järele.

„Ühe kindla trendina on mobiilse interneti kasutajate seas kasvanud nõudlus just kasutajate endi poolt loodud sisu nagu YouTube ja Facebook järele," märkis Tammiste.

Veebruaris läbi viidud küsitluses osales kokku ca 400 inimest vanuses 18-60 eluaastat, kellest 83% tunnistas, et kasutab oma telefonis ja/või tahvelarvutis populaarset videokeskkonda YouTube.

Küsitlusest selgus ka, et mobiilipanka kasutab 45%, mobiilset parkimist ligi kolmandik (32%) ning Mobiil-ID'd viiendik (20%) vastanuist.

Samas on Eesti turule lisandunud ka  uusi ja põnevaid sisuteenuseid, mis on kasutajate poolt hästi vastu võetud ja mille aktiivne arendamine jätkub ka sel aastal. Nii selgus küsitlusest, et näiteks muusikateenust Spotify kasutab oma nutiseadmes 19% ning EMT ja Elioni minuTV teenust 18% vastanuist. 

Samal teemal

01.04.2015
Nutitelefon hakkab asendama õpilaspiletit
16.03.2015
Kas nutiseadmed rikuvad ka sinu seksielu?
18.02.2015
Koolikiusu põhjus: odavad riided ja mannetud nutiseadmed!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee