Vasakult: Kadri Simson, Jaak Madison ja Kalle PallingFoto: Laura Oks, Alar Truu, Arno Saar
Eesti Päevaleht 16. aprill 2015 08:39
Nädala lõpus toimuvale hääletusele on Euroopa Liidu asjade komisjoni aseesimehena üles seatud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) liige Jaak Madison ja komisjoni juhiks sama tööd ka eelmise koosseisu ajal teinud Reformierakonna liige Kalle Palling.

Keskerakonna fraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul andsid opositsiooniparteid aseesimehe koha EKRE-le juba kolm nädalat tagasi komisjonide jaotamisel. "Selge on, et EKRE on kõige euroskeptilisem erakond ja ega nad ministrite elu kergaeks ei tee,” põhjendas Simson ja lisas, et kriitiline lähenemine tuleb kindlasti kasuks.

Kalle Pallingu hinnangul on EL-i komisjoni suurust ja olulisust arvestades üllatav, et komisjoni aseesimeheks on opositsioon kollektiivselt otsustanud esitada kõige väiksema fraktsiooni liikme. 

"Kindlasti on üks eesmärk see, et kõik eelnõud lähtuksid Eesti huvidest, mitte Brüsseli omadest,” ütles Jaak Madison, kes näeb komisjonis ühe enda eesmärgina nii-öelda vett segada ja mitte tekitada olukordi, kus eelnõud võetakse vastu justkui noaga läbi või lõigates.

Refereeritud artikkel tervikuna on Eesti Päevalehes.

Samal teemal

Kommentaarid  (48)

hiiiiiii 17. aprill 2015 23:07
telefonikaaperdaja ja roosimannuse autorollo ei anna võrreldagi. Üks on see ja teine on SEE! Loll on see kes sellest aru ei saa. Reform ju kardab,väriseb ja otsib tolmust tera aga enda seljas raske varastamise koorem kanda. Ise muidugi roosa ja pehkinud.
oioi 17. aprill 2015 23:02
pallingupoiss ju ise.... mis siin rääkida rosimannustest ja nende TEGUDEST pentuse rahakantimistest, isssver, siis michali tumehallist taustast, sesteri kasiinosõltuvusest, jaaaniiiedasi
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS