Väike moeajakiri

Moeblogija või ameerika talunik? (3)

Piia Õunpuu, 16. aprill 2015 10:00
Tunked - Seppälä outlet, pluus- H&MFoto: Sandra Pikk
Kui olete eelmist Väikese Moeajakirja postitust näinud, siis olete ilmselt seda riietust ka juba näinud. Siiski, pidin selle ametlikult blogipiltidele ka jäädvustama, sest ma lihtsalt tundsin end terve pühapäevase kirbuturul veedetud päeva nii ägedalt ja nii mugavalt.

Ostsin selle tunkekomplekti paar päeva enne kirbukat Sikupilli Seppälä outletist ekstra eesmärgiga neid pühapäeval kanda. See pood on imeline, muide! Olin tunkesid paar nädalat tagasi 12 euroga müügis näinud, kuid eelmisel nädalal leidsin ainult 45eurosed tunked. Küsisin ja müüja tõi need mulle spetsiaalselt laost ära ning imekombel oli ka minu suurus alles!

Samal teemal

Tunnistan, olin alguses pisut skeptiline, aga mõtlesin, et kui mu suur riietumisiidol Alexa asjaga hakkama saab (tõestusmaterjal on siin), saan mina ka. Kuigi hommikul, kui mu õde mu riietust nägi, soovitas ta mul ameerika talunikele sarnasele kogu riietusele veel õlgedest müts lisada.

Jätsin õled välja ja valisin hoopis klassikalise triibumustri. Punaste huulte ja leopardimustriliste kingadega koos oli kogu riietuses niivõrd palju klassikat, et see lihtsalt pidi töötama.

Tegelikult pean neid tunkesid ikka veel kiitma. Väga hästi sobisid need enne turu algust raskete laudade paigutamiseks ja kastide tõstmiseks, justkui nagu töömees. Tasku rinnaesisel paigutas ilusti mu huulepulka ja taskupeeglit ning telefoni, et kiirel ajal saaks kõik korralikult organiseeritud. Salatit ja pontšikuid võisin süüa, kuis hing ihaldas, sest söögist punnis kõht kadus tunkede sisse ära. 

Omajagu enesekindlust ja lahedust lisasid muidugi ka need imeilusad Salon+'i juuksurite meisterdatud lokid, mida kirbukal sai täiesti tasuta lasta teha. 

Kas teie kannaksite tunkesid või mida üldse sellest trendist arvate?

Samal teemal

03.05.2015
Kevade esimesed õied
24.04.2015
Muljed Tasku keskuse moeõhtult ja veel üks pükskostüüm
14.04.2015
Blogijate kirbuturg - järjekord ukse taga, eriline salat ja palju riideid!
11.04.2015
Milline teksanaine sa täna tahad olla?