Maailm

Erasekretär: Benedictus valmistub surmaks

Õhtuleht.ee, 16. aprill 2015 07:00

6 KOMMENTAARI

t
to magnus/ 16. aprill 2015 18:24
Teada lugu ju,et sina oled seal kolmas ja elad koos nendega.Sinu jaoks ilmselt harjumuspärane,mitte imelik.
l
Luarvik/ 16. aprill 2015 16:12
Eks iga Jumalat tundev inimene on oma ainelise elu "eelõhtul" saavutanud kindla usu, et tema kogemuslikule seisundile, pärast ainelisest elust lahkumist, järgeneb teadlikus ellujäämisest.
s
See/ 16. aprill 2015 15:14
Benediktus XVI elab koos oma endise 1. sekretäri Gänsweiniga, (tuntud ka kui Vatikani George Clooney või Schwarzwaldi Adonis)See on üsna dekoratiivne 58 aastane onku, kelle vaimsete võimete tipp on arutelud teemal , miks on paavst Benediktusel punased kingakesed. Nad elavad koos Vatikanis, endises kloostrihoones, mille aga Benediktus lasi ümber ehitada selliselt, et neil on seal mugavad apertemendid. Benediktus ei astunud tagasi mitte niivõrd füüsilise tervise pärast kuivõrd seetõtt, et paljud tema sõbrakesed olid seotud Vatikani vapustanud finants ja muude skandaalidega. Kuid enne tagasiastumist, tegi ta kõik, et tagada mugav elu iseendale kui ex paavstile ja oma lemmikule Gänsweinile. Viimasest tegi ta kähkusti piiskopi , kuid kuna paavstikesel oli selge, et ega mingit hingekarjast tema lemmikust pole, siis pani ta tolle Paavstliku majapidamise prefekti ametisse. Amet on küll uhke, aga mingit võimu ülimalt konservatiivsel ja silmaklappidega Gänsweinil õnneks enam pole. Ta on edev ja muidugi lobisemishimuline teemal "Mina ja paavst Benediktus" (sest ilma bossita oleks ta ju null), kuid ilmselt hoolas ametnikuhing nii et Franziskus jättis ta sellesse ametisse.
t
to Magnus/ 16. aprill 2015 12:27
Igal pool homosid näha on ka imelik, imelik ...
n
Noneh/ 16. aprill 2015 12:16
m
Magnus/ 16. aprill 2015 08:46
Noh kui on juba 88 aastatat vanuseks - surm pole enam uudiseks!
Kuidagi valmistuma surmsaks peaks, kuid kas emeriitpaavstil on mingid hirmud seoses teise ilma minekuga! Kui ta oleavt olnud Peetruse jäelkäia Vatikanis, mis siis seal ikka kas p.Peetrus teda ära ei tunneks ning tutvuse teel edasi Jumala juurde ei lase MIS?!
Elab KOOS oma sekretäriga, kuidagi imelik... kuulda nagu h...mod koos! Imelik, imelik...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee