Eesti uudised

Arst narkomaaniasüüdistusest: võib Portilt küsida, kus ta amfetamiini arstidele müüb

Kristiina Tilk, 15. aprill 2015, 16:04

19 KOMMENTAARI

K
"Dopinguspetsialistid"/ 8. mai 2015, 15:31
Kummaline, et dopingu kontrollideks satuvadki erilise psüühikaga inimesed.
Soome dopingumees, Seppälä vist nimi, sõitis purjus peaga mingi elektri karbi tänaval maha ja kadus teadmata suunas. Ka oli ta "tunnistajaks " kohtuprotsessis , kus Eesti arsti taheti süüdlaseks teha valetunnistustega mitmete ravimite kasutamisel autosõidul. Õnneks ei läinud kohtunik õnge.Aga kindlustusfirma pakkumisest ei raatsinud Seppälä ära öelda. Tundub, et eesti seltsimees on talle hingesugulane...
a
Ah soo/ 16. aprill 2015, 08:34
No tore, kui hr.Port tõi päevavalgele sportlaste topingukahtluse, hakati teda just sportlaste poolt igati mustama. Nüüd siis kord arstide ringkaitse käes! Ikka Port, loll, narkomaan jne. Esiteks ei öelnud Port kordagi, et just Eesti arstid keelatud aineid kasutavad, ta rääkis ülemaailmsest uuringust, aga kiunub kohe see, kelle kin pigistab!
r
riina/ 16. aprill 2015, 07:01
Kas nüüd on arstide mustamiseks välja mõeldud narkomaania? Mõelge palun enne, kui midagi kirjutate või ütlete. Ütlust võib tagasi lükata ja keerutada, et nii ei mõeldud, aga kirjutatu jääb alles. Kelle juurde te lähete oma häda kurtma, kas selle inimese juurde, keda olete kahjustanud oma sõnadega. Kallid sõnaseadjad, mõelge palun! Kolleeg Andrus Loogil on õigus, kui ütleb, et narkomaan ei suuda päevast päeva pingelist tööd teha. Kes on süütu visaku esimene kivi.
p
patsient/ 15. aprill 2015, 22:49
pole need tohtrid nüüd jumalad, vanasti kulistasid eetrit nii,et küll sai ja kärakat kah.ise nägin.see oli mingi kuus aastat tagasi.pealegi on retseptirawimeid ,mis sõltuvust tekitawad ,alles olid retseptivabrikud.port räägib öiget juttu ,on arstidki inimesed ,juhtub neil ka .
n
nipitiri/ 15. aprill 2015, 22:20
Hr,Portil on õigus,see pole mingi uudis,et arstid ja med.õed igasuguguseid tablette ise tarbivad.soovitaksin kontrollida ka arside anlüüse ,paar haiglat hommikul läbi käia hommikul ja ongi tulemus käes ja Portil õigus käes.
m
Mari/ 15. aprill 2015, 21:15
Porti jutt Ringvaate saates oli ikka väga jabur - endal tal pole tõestust oma väidetele, (v.a mingid välismaa uuringud,mille järgi olevat see mujal probleemiks ja nii ta siis üldistab olukorda ka Eesti meditsiinis), kuid ometi on ta veendunud, et arstid tarvitavad keelatud aineid. WTF?
Tõendid, paluks.Pole kindlaid tõendeid, pole ka võimalik kedagi süüdistada. Või kuidas? Igatahes ühe mehe "luulude?" järgi ei tohiks kedagi süüdi mõista! Mina küll usaldan arste.
k
kasbek/ 15. aprill 2015, 19:58
tegelikult ei tea te midagi. arstide ringkaitse on väga tugev ja pole asjata öeldud juba tuhandeid aastaid tagasi et arstid matavad oma eksimused maha. et arstide seas on nakrmaane pole mingi ime,on aastaid tassitud patsientide poolt konajkit ja muud head paremat. kas nad viskasid need konjakid minema? äkki olete kogemata viibinud arstide suvepäevadel? nii et kui ei tea paluks mitte oma selgusetud arvamust avaldada.
a
Algas ringkaitse/ 15. aprill 2015, 19:25

t
teadjamees/ 15. aprill 2015, 19:24
N
@K.G./ 15. aprill 2015, 19:09
No Port küll hr. ei ole, tema käib ikka sm. alla...
k
kõike kõike/ 15. aprill 2015, 17:59
teatud kontinget saab sedasi cyklodoli...ka töövime tõstmiseks, mis aga väiksemagi koguse alkohliga muudab inimes tapamasinaks .
n
Narko,Raha,Naised,Võim/ 15. aprill 2015, 17:54
Arstid ongi narkarid! See,et nad tööl käivad ja salaja igasuguste rahustide ja mõnuainete laksu all on ei ole mingisugune uudis.
Samuti on see õpetajatega, kes kasutavad metsikult rahusteid ja samuti ka hullaris töötavatel töölistel ja rääkimata doktoritest jne.
v
veteran/ 15. aprill 2015, 17:22
See abort või part on ise olnud kindel narkomaan, tema avaldusi aastaid juba tähelepanelikult jälgiv inimene saab aru, et tollel vennikesel ikkagi kõva kiiks- no selline juudipoiss Taaveti sarnane möla tuleb tolle ennast teadlaseks nimetava seltsimehe suust. Jobukovski on tema tegelik nimi..
t
tean/ 15. aprill 2015, 17:14
tean aastaid tagasi juba,et öösel valveõed ühes Tal haiglas tarvitasid amfetamiini,et öösel lõbusam ja erksam oleks tunne.
v
veteran/ 15. aprill 2015, 17:26
ka mina tean, et valveõed juba vanasti kofeiini une peletamiseks kasutasid. Selles ei saa süüdistada töötajaid- sistem oli siis sitt ja nüüd veel kordi sitem mis inimest muserdab,
m
Ma/ 15. aprill 2015, 17:12
ei saa sellest väitest aru-
Loog usub,et sõltuvusainete küüsis saaks väga pikalt edukalt arstina töötada.
Ja ülejäänud artiklist jääb hoopis vastupidine mulje
n
Nojah/ 15. aprill 2015, 19:07
Selle apsaka võid rahulikult leheneegrile adresseerida, vat need on kogu aeg vist kaifi all või purjus... Muud moodi ei oska seda igapäist praaki küll selgitada.
j
Just/ 16. aprill 2015, 01:45
/Loog usub, et sõltuvusainete küüsis saaks väga pikalt edukalt arstina töötada: "Arstiks saamine, õppimise protsess on väga pikk ja pingeline ning samuti selle töö tegemine ja inimene, kes on sõltuvusainete küüsis, ei suuda pikaajaliselt õppida ega kindlasti ka töötada mitte."/
seda minagi imestama jäin
k
K.G./ 15. aprill 2015, 17:01
Tubli Dr.A.Loog et Hr.Portile aru pähe panid......olen eluaeg arstidega kokku puutunud,,,ja ma pole iialgi narkouimas arste näinudki....Tegelt ka! Hr.Port vast ise narkouimas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee