Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Norbert Hurt: Tartus on alati väga keeruline mängida 

Martin Šmutov, 14. aprill 2015 23:32
Jalgpalliklubi Tallinna Flora peatreener Norbert Hurt ütles pärast Tartu Tammeka alistamist, et Tartus on alati keeruline mängida, kuid täna olid tallinlased paremad.

Tammeka asus teisipäevast mängu Geir-Kristjan Suurpere väravast 23. minutil juhtima, kuid Flora viigistas Andre Frolovi jalast 28. minutil ning asus juhtima 70. minutil, kui värava lõi Ilmari Tukiainen. Kohtumise lõppseisu vormistas Flora poolelt Rauno Alliku, kes lõi värava 80. mänguminutil.

"Tartus on alati olnud väga keeruline mängida ja me iga mäng hakkab nullist ja teame, et vastased teevad meie vastu kõik, et hästi mängida, me ei alahinda kedagi. Mäng selliseks huvitavaks kujunes ja täna olime meie paremad," rääkis Flora peatreener Norbert Hurt.

Flora oli võrreldes Nõmme Kalju mänguga teinud algkoosseisus mitu muudatust – kas rahulolematus tolle mänguga või mõni muu põhjus?

"Meestel on mingil hetkel vaja värskust ja mängijaid ma Nõmme Kalju mängu tulemuses ei süüdista – kui kaotame, siis kaotame kõik koos ja pole vaja kellelegi näpuga näidata," sõnas Hurt.

Tartu Tammeka on meistriliigas kümne meeskonna konkurentsis kaheksandal kohal (pärast 6. vooru). Flora on teine.

Samal teemal

14.04.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Indrek Koser: kui terve hooaja õpid, kukud lõpuks välja
14.04.2015
GALERII | Flora oli natuke raskustes, kuid Tammeka üllatust ei sepitsenud
14.04.2015
Sergei Terehhov: "Riskisin. Õnneks praegu pääsesime!“
14.04.2015
Napi võidu saanud Nõmme Kalju jätkab täiseduga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee