Kaitseliitlane Aivar Riisalu (Arno Saar)

Kaitseliidu vanematekogu liige Aivar Riisalu ja Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse teadur Kalev Stoicescu ütlesid "Terevisiooni" saates, et Eesti inimestel pole põhjust paanikas sõda oodata.

Aivar Riisalu kommenteeris ka skandaalset president Toomas Hendrik Ilvese "nelja tunni" repliiki ning ütles kindlalt, et nelja tunniga Eestit vallutada pole võimalik, vahendas ERRi uudisteportaal. "Ma arvan, et iga mõtlev inimene saab ka aru, et president ka nii tõesti ei mõelnud," kommenteeris Riisalu ja lisas ühiskonnale selge sõnumi: magage rahulikult!

Ka Kalev Stoicescu ütles, et paanikaks ei ole põhjust, ning presidendi "nelja tunni" repliiki kommenteerides ütles teadur, et tähtsam on siin heidutusfaktor, et Venemaa ei söandaks kunagi midagi inetut Eesti suhtes ette võtta, jõuga ähvardada või lausa rünnata. "Siin on liitlaste kohalolek see peamine heidutusfaktor, millele ka president viitas," sõnas Stoicescu.

Jaga artiklit

21 kommentaari

  /   09:28, 15. apr 2015
......et Venemaa ei söandaks kunagi midagi inetut Eesti suhtes ette võtta, jõuga ähvardada või lausa rünnata.......... eksole, venemaa pole kunagi midagi inetut teinud, lihtsalt istutas inimesed rongisöidule ja näitas siberimaid ja muid kaugemaid urkaid, ta kunagi ei räägi rumalasti ega tulista keelatud objektide pihta onju, ei venemaa ei tee midagi, mis on inetu....aga kuidagi nagu tahaks oksendada...ööök
P
paparatso  /   19:48, 14. apr 2015
nuusuta,äkki on püksid kakad täus,jobu.............

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis