Väike moeajakiri

Blogijate kirbuturg - järjekord ukse taga, eriline salat ja palju riideid! (1)

Piia Õunpuu, 14. aprill 2015 10:00
Moehuviliste järjekord enne kirbuturgu. Foto: Piia Õunpuu
Kui ma esimest korda 2013. aastal moeblogijate kirbuturgu korraldasin, ei osanud ma arvatagi, et see kasvab regulaarseks ürituseks. Sel aastal tuli mulle appi Stella blogist Stellarium ja koos tegime esimese kevadise kirbuka. Ja millise veel!

Enne avamist oli meil lausa järjekord ukse taga, olime planeerinud jagada esimesele 25le külalisele kinkekotid, kuid ei osanud oodata, et see lubadus rohkem kui sajapealise ootajate seltskonna Foody Alleni ukse taha toob. Õnneks oli eilsel hommikupoolikul veel soe ilm ning agarad ostlejad ei pidanud vihma käes ootama. Kes kinkekotti ei saanud või niisama naiselikku huvi tunneb, siis kinkekotis olid meigitooted - kellel ripsmetušš, kellel lauvärv või huulepulk - lõhnatestrid ja kutse Tartus toimuvale ILU koguperemessile. 

Samal teemal

Esimene kirbukatund möödus kõigile vist täielikus ostmise-müümise madinas. Hiljem blogijatega rääkides ütlesid kõik pea ühest suust, et selles rahvasummas oli raske millestki aru saada. Ühed vaatavad niisama asju, teised juba ulatavad raha, kolmandad tahavad riideid proovida. Nagu öeldud, olen blogijate kirbuturgu ka varem korraldanud ning ka muudel turgudel müümas käinud, kuid sellist saginat ei mäleta kuskilt. Hea oli, et eelmisel õhtul hinnasildid riietele külge panin ja ei pidanud hakkama igaühele eraldi veel kohapeal hinda välja mõtlema. 

Pärastpoole, kui rahvast juba rahulikumalt liikus, said külalised (ja ka blogijad!) mahti istuda Salon+'i juuksurite tooli või Ontic Mineralsi meigitooli. Et üritus pisut mitmekülgsem oleks, on alati kohal olnud jumestajad, kes igaühele meiki teevad. Täiesti tasuta! Mine ainult istu tooli ja lase end ilusaks teha. Seekord kutsusime ka juuksurid, kes samuti täiesti priilt tegid soovijatele punupatse või lihtsamaid soenguid, näiteks lokke. Ja kauba peale jagasid veel oma salongitoodete testreid. Tundub nagu täielik võit-võit olukord!

Kõhukinnituseks sai osta erilist Foody Alleni moepakkumist - salat kitsejuustu, krõbeda kana ja peediga. Magustoiduks näiteks pontšikud, mis olid mõnusalt soojad ja suhkrused. 

Kogu selles kauplemise tuhinas unustasin jäädvustamise täitsa ära, saladuskatte all võin öelda, et tegelikult oli mul idee lausa videoblogi teha! Kui müümist oli vähem, pidi ju teiste blogitšikkidega juttu vadistama ja nende lettidel ringi vaatama. Oma kaameraga lasin riietusest pildid ikkagi ära teha, neid näete paari päeva pärast! Kuna ma olin pildistamise osas laisk, siis saad pilte üritusest vaadata Õhtulehe galeriist SIIN

Imesuur aitäh kõigile, kes selle ürituse nii toredaks tegid! Blogijad on ikka lahedad, selles veendun iga kord!

Samal teemal

16.04.2015
Moeblogija või ameerika talunik?
12.04.2015
GALERII: Telliskivi loomelinnakus toimus moeblogijate kirbuturg