Eesti uudised

Kapo peadirektor Arnold Sinisalu: ühtne julgeolekuruum liitlastega tähendab sageli ühiseid muresid

Toimetas Marge Sillaots, 13. aprill 2015 12:28

9 KOMMENTAARI

k
küsimus/ 14. aprill 2015 09:46
Aastaraamatus on ka Impressumist juttu, kes on vaenuline EV suhtes.Mõnes mõttes oleme neile trumbid ise kätte mänginud, mis puudutab majanduslikku olukorda, kuid mõistagi see ei õigusta nende tegevust.Kas varsti tuleb aeg, kus omamaalaste õigustatud kriitikat käsitletakse samuti riigivastase tegevusega?
p
Pasunahüüd, parandage meelt ja laske endid ristida!/ 14. aprill 2015 00:50
Kaasmaalased!
Peagi on algamas suur häving. Jumal on selle röövkapitalistliku ja pattudesse uppuva Vabariigi üle kohtu mõistnud. Mitmeid kordi paljude aastate jooksul on jumalamehed saanud sõnumi teispoolsusest: Eestimaa, Eestimaa, sind on vaekaussidel kaalutud ja leitud kerge olevat. Mille kõigega me TOP10-nes täna ei ole, pattude mõõt on suur ning karikas hakkab peagi üle ajama. Jäänud on loetud kuud või aastad. Mehed ja velled, sõnum Jumalalt teile on: lootust ei ole, mõelge enne, kui haarate püssi, te surete! Siia saadetakse hordidena sõdureid ja meeletu armee! Eestimaa valis omariikluse, tugeva suveräänse riigi asemel mingi ultraliberaalse röövkapitalistliku tee. Rahva heaolu (tugevas riigis on ka väetimal hea elada ja olla). Saage aru ei ole enam alles jäänud paljusid, kes kaitseb Eestit 100 000 majandus küüditatut ning üks osa ei ole nõus meie riigipeade ja rahva patu karistusega võitlema hakata! VÕÕRAS SÕDA saavad paljud ütlema!
See ei ole nali, leidke endale maakodu, varuge toitu ning generaator+bensiini. Saab olema nälga, külma ning kaua aega ei ole voolu, ütles üks jumalamees.
Esimesel võimalusel minge kiriku ja kogudusse, laske endid lepitada Jumalaga, saage ristitud ning parandage meelt oma pattudest ning kahetsege kurja mida te elu jooksul teinud olete. Sellest võib sõltuda, kas säästetakse teie lähedasi, vara jms.
Ei päästa meid ei EU (uus taastatav Paabel) ega USA, meid jäetakse omapäid ning palju hukkub ning saab olema kohti, mis on täitsa laastatud. Jälgige AJAMÄRKE!
palvevend
a
Ando/ 13. aprill 2015 22:06
k
kodanik/ 13. aprill 2015 21:18
mulle ka tundub , et on mure . Olete teinud midagi valesti või?
i
Indiaanlane/ 13. aprill 2015 18:52
Minu kommentaar kustutati. Kirjutasin, et USA mängis liitlast ka põlisameeriklastega, siis kui ta neid tappis ja nende kulla röövis territooriumi vallutamise eesmärgiga.
s
Ss/ 13. aprill 2015 18:18
Venemeelsed ehk huilo fashistid tuleks siberi saata! KAPO peaks venelastel rohkem röhku pöörama!
k
13. aprill 2015 14:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ä
13. aprill 2015 16:48
ära muretse nüüd on iga kümne inimese kohta üks koputaja nagu Nõuka ajal ja ära püüa enam kunagi tõde rääkida.
ä
13. aprill 2015 16:48
ära muretse nüüd on iga kümne inimese kohta üks koputaja nagu Nõuka ajal ja ära püüa enam kunagi tõde rääkida.
i
Indrek2/ 13. aprill 2015 13:41
Jajah, kindel see. Kui oli tarvis Afganistani rätipäid laskma minna olid meie poisid seal nagu nipsti... kui vattidel katus ära sõidab siis... avaldatakse meie liitlaste poolt ilmselt "muret".