Maailm

Lužkov on nõus tarnima Mihhalkovi kiirtoidukoha jaoks lambaliha ja tatart (1)

Toimetas Nataly Koppel, 13. aprill 2015, 11:00
Kaheksateist aastat Moskvat juhtinud ning seejärel tagandatud Juri Lužkov, Foto: AFP / Scanpix
Moskva endine linnapea Juri Lužkov avaldas soovi tarnida kuulsa filmirežissööri Nikita Mihhalkovi ja Andrei Kontšalovski loodavasse kiirtoidukohta Sööme kodus (Едим дома!) jaoks erinevaid toiduaineid, kirjutas ajaleht Izvestija.

Nimelt tegeleb Lužkovil Kaliningradi oblastis põllumajandusega ning leiab, et kodumaises kiirtoidukohas peaksid olema kvaliteetsed Venemaal toodetud toiduained.

„Andrei Kontšalovskiga seovad meid pikaajalised head suhted ja ma olen valmis tarnima tema ettevõtte Sööme kodus! jaoks kokkulepitud hindadega ökoloogiliselt puhast kaupa nagu lambaliha, tatart, kaera ja nisu," segitas Lužkov, „ma ei taha olla selles äri üks partneritest, sest ma ei taha teatud põhjuste pärast ajada ühist äri Mihhalkoviga."

Nimelt keerasid Lužkovi ja Mihhalkovi suhted ära 2010. aastal, kui Lužkov ei andnud Mihhalkovile luba kinofestivalide lossi ehitamiseks.

Nüüd on Lužkov nõus kuulsa filmimehega ühist äri ajama ning käis välja mõtte, et Sööme kodus peaks olema mitte ainult Moskvas, vaid laienema ka teistesse Venemaa linnadesse.

The Washington Posti kolumnist oletas, et kui kaks Venemaa filmitööstuse giganti nagu Mihhalkov ja Kontšalovski asutavad kodumaise kiirtoiduketi ja hakkavad seda levitama erinevates linnades, võib välismaine McDonald's Venemaa turult kaduda.

Samal teemal

2. juuni 2011, 18:27
Juri Lužkov sattus pärast golfimängu haiglasse
27. aprill 2011, 14:58
Lužkovile pakuti tööd naftakeemiaüksuses
18. jaanuar 2011, 06:59
Juri Lužkov taotleb Läti elamisluba
17. jaanuar 2011, 12:17
Moskva eksmeer Lužkov tahab Lätilt elamisluba

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee