Eesti uudised

Uudist täiendatud!

Mustamäe soojusavarii likvideeriti (8)

Õhtuleht.ee / Delfi, 11. aprill 2015 23:56
Foto: Tiina Kõrtsini
Reede pärastlõunast oli Tallinna Mustamäe piirkonnas soojusvarustuse katkestus, mille tõttu oli häiritud soojuse edastamine. Tallinna Küte taastas soojusvarustuse laupäeva õhtul kella kümneks.

Kella 22ks sai avarii likvideeritud ning soojavarustus kõigile taastatud. Tallinna Küte hindas seekordset avariid klientide rohkust arvestades üsna suureks, vahendas ERRi uudisteportaal "Aktuaalset kaamerat".

"Selliseid magistraaltoru avariisid ei juhtu nüüd väga tihti, sellise mastaabiga mitte tihedamalt kui üks-kaks korda aastas. Antud juhul on meil tegemist võidujooksuga ajaga, sest selle lekkekoha leidmine võttis meil tavapärasest rohkem aega ja see on tarbijate jaoks tinginud pikema katkestuse kui tavaliselt," ütles Tallinna Kütte tehnikadirektor Janek Trumsi.

Soojusvarustuseta olid 51 maja Siili, Tondi ja Sõpruse puiestee piirkonnas, vahendas Raepress.

Samal teemal

Abilinnapea Kalle Klandorfi kinnitusel jälgis Tallinna kriisireguleerimismeeskond olukorda ning rakendas vajadusel lisameetmed.

ASi Tallinna Küte kommunikatsioonijuht Karin Härmat rääkis Delfile, et soojuskatkestus tekkis reedel kell 13. "Avariijärgselt oli lühiajaliselt mõneks tunniks häiritud kogu Mustamäe ja Õismäe piirkond. Avarii tõttu seiskusid ka Mustamäel asuvad katlamajad," ütles Härmat.

Reedel kell 21 lokaliseeriti lekke piirkond, lekke täpsem asukoht leiti üles laupäeva hommikul. "See on Tildri tänava ja Sõpruse puiestee ristmiku sõidutee all," sõnas Härmat ja lisas, et katkestuse põhjustas magistraaltorustiku avarii.

Tallinna Küte vabandab ebamugavuste tekkimise pärast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee