Eesti uudised

KAJA KALLASE TERAV KRIITIKA ERAKONNAKAASLASTELE: miks saab rahanduskomisjoni esimeheks inimene, kelle häältesaak ei võimaldanud riigikokku pääseda? (86)

Eesti Päevaleht, 10. aprill 2015, 15:49
Kaja KallasFoto: Tairo Lutter
Reformierakonna eurosaadik Kaja Kallas saatis oma erakonnakaaslastele teravas toonis kirja, milles kritiseerib kodupartei ministrikohtade määramist ning vähest naiste osakaalu valitsusliidus.

"Miks saab rahanduskomisjoni esimeheks inimene, kelle häältesaak ei võimaldanud riigikokku pääseda, vaid kes pääses riigikokku alles pärast ühe liikme loobumist, kes on lisaks otsekanal Delfi Soonvaldiga, kui meil on palju inimesi, kes on nii hariduselt, kogemuselt, kui ka häälte arvult paremad, miks nad ei sobi," küsib Kallas oma kirjas erakonnakaaslastele.

"Mis on see kriteerium, mille järgi valik langetati?" küsis Kallas.

Samal teemal

"Arvestades seda, kellest saab rahandusminister, on erakordselt oluline, et komisjoni esimees oleks pädev ja suudaks rumalused ära hoida," jätkab ta teravate kriitikanoolte saatmist.

"Valimised näitasid seda, et valijad tahavad näha otsustajatena rohkem naisi, ometi meie kohtade jaotus seda ei peegelda," kirjutab Kallas.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

86 KOMMENTAARI

v
Valimised näitasid, 12. aprill 2015, 15:55
et 47% häältest supermees Ligile olid tulnud E-HÄÄLTENA ???
Vassimine käib täie hooga,miks pr.Kallas sõna ei võta?
Ehk teeks ettepaneku E-hä...
(loe edasi)
t
tore 12. aprill 2015, 14:17
Kaja sillutab teed isale-tahab ju isa presidendiks saada! See on kindlalt Reformierakonna tagatoa uus trikk, midagi ära toimetada!
Loe kõiki (86)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee