Foto: Stanislav Moškov
Eesti Päevaleht 10. aprill 2015 07:30
Uus valitsus tõstab diislikütuse aktsiisi juba järgmisel aastal 14 protsenti. Raskeveokifirmasid ootab teekasutustasu, valitsussektori töötajate arv väheneb. 

Lubadustes on kokku lepitud, kolmikliit on võimulepingu allkirjastanud, uus valitsus on ametis.Mis aga veel avalik ei ole, on ülevaade sellest, kust kavatseb Reformierakonna, IRL-i ja sotside koalitsioon võtta vahendid oma lubaduste elluviimiseks - lõviosa lisatuludest soovitakse saada kõikvõimalikest aktsiisidest. 

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

Minevikus eestimaalane 10. aprill 2015 11:38
Enne valimisi leppisime sugulaste ja sõpradega kokku, et kui võimule tulevad taas refid, lahkume kõik Eestist. Kuna tulemus oli ettearvatav, hakkasime vaikselt ettevalmistusi tegema uue elukohariigi leidmiseks.Tänaseks oleme kõik lahkunud, mõned pered lausa kolme põlvkonnaga, ühes peres lausa neli põlvkonda.Meil on uued kodud, uus elu, uued tõökohad, lastel koolid ja lasteaiad. See kõik on natuke kurb kuid Eestil ei ole tulevikku, viimnegi lootus kustus valimistega. Meil kõigil on haridus, teadmised ja oskused, oleksime võinud oma riigile ja rahvale kasulikud olla, paraku mõistsime, et uppuval laeval elades kahjustame oma laste tulevikku, haridust ja õnne. Lahkumine oli õiglane sest riik peaks olema väärikas, paraku meie oma aga on valelik.
Mina, totu, 10. aprill 2015 16:16
tajusin selle alles 10 a. tagasi ära. Minult on küsitud, mida ma kahetsen, et Eestist jalga lasin? Ainus vastus: Et ma, totu, seda varem, 1991.a. ei tajunud.
No ei valinud... 10. aprill 2015 10:06
...ma neid pätte ja valimas käisin ikka jaoskonnas, aga eks need "elektronid" pannakse ju jooksma teatud seltskonnale vajalikus suunas...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS