17
fotot
Peaminister Taavi Rõivas. (Alar Truu)

Peaminister Taavi Rõivase valitsus andis täna riigikogu ees ametivande ja astus seega ametisse.

 

Uus valitsus on Vabariigi Presidendi poolt ametisse nimetatud! Veel on jäänud üks samm enne kui uus valitsus saab oma...

Posted by Stenbocki maja on Wednesday, April 8, 2015

Peaministri ettepanekul kuuluvad uue valitsuse koosseisu ettevõtlusminister Urve Palo, haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi, justiitsminister Urmas Reinsalu, kaitseminister Sven Mikser, keskkonnaminister Marko Pomerants, kultuuriminister Indrek Saar, maaeluminister Urmas Kruuse, majandus- ja taristuminister Kristen Michal, rahandusminister Sven Sester, riigihalduse minister Arto Aas, siseminister Hanno Pevkur, sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna, tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev ja välisminister Keit Pentus-Rosimannus.

Peaminister Taavi Rõivas on nimetanud valitsuse olulisemateks eesmärkideks lastega perede toimetuleku parandamist ja laste sündi toetava keskkonna edasiarendamist, Eesti julgeoleku tugevdamist, madalapalgaliste elanike toimetuleku suurendamist, majanduskasvu edendamist ja tööjõumaksude vähendamist, ääremaastumise leevendamiseks riigi ja kohaliku halduse reformimist ning Eesti ettevalmistamist eesistumiseks ja selle edukat läbiviimist.

Jaga artiklit

35 kommentaari

O
oi,oi  /   23:27, 9. apr 2015
kui rapase ja kasimata valimusega Saar ,aga on ise nagu miniter voi?
K
kodanik  /   23:13, 9. apr 2015
Lugeja vajab hullumaja abi ,või on tal kopeer - peerupaber vahele pandud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis