Galeriid

FOTOD: vaata, kes moodustavad Taavi Rõivase uue valitsuse! (35)

Õhtuleht.ee, 9. aprill 2015 10:39
Peaminister Taavi Rõivas.Foto: Alar Truu
Peaminister Taavi Rõivase valitsus andis täna riigikogu ees ametivande ja astus seega ametisse.

 

Uus valitsus on Vabariigi Presidendi poolt ametisse nimetatud! Veel on jäänud üks samm enne kui uus valitsus saab oma...

Posted by Stenbocki maja on Wednesday, April 8, 2015

Samal teemal

Peaministri ettepanekul kuuluvad uue valitsuse koosseisu ettevõtlusminister Urve Palo, haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi, justiitsminister Urmas Reinsalu, kaitseminister Sven Mikser, keskkonnaminister Marko Pomerants, kultuuriminister Indrek Saar, maaeluminister Urmas Kruuse, majandus- ja taristuminister Kristen Michal, rahandusminister Sven Sester, riigihalduse minister Arto Aas, siseminister Hanno Pevkur, sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna, tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev ja välisminister Keit Pentus-Rosimannus.

Peaminister Taavi Rõivas on nimetanud valitsuse olulisemateks eesmärkideks lastega perede toimetuleku parandamist ja laste sündi toetava keskkonna edasiarendamist, Eesti julgeoleku tugevdamist, madalapalgaliste elanike toimetuleku suurendamist, majanduskasvu edendamist ja tööjõumaksude vähendamist, ääremaastumise leevendamiseks riigi ja kohaliku halduse reformimist ning Eesti ettevalmistamist eesistumiseks ja selle edukat läbiviimist.

Samal teemal

23.04.2015
Sester: kütuseaktsiisi tõus ei ole kivisse raiutud
10.04.2015
Uus valitsus toob kaudse maksutõusu
09.04.2015
ÕHTULEHE VIDEO JA FOTOD: uue valitsuse esimene istung
09.04.2015
ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII: Rõivase valitsus andis riigikogu ees ametivande