Maailm

SÜÜDI! Bostoni pommipanijat võib oodata surmanuhtlus

Õhtuleht.ee, 8. aprill 2015, 22:41

7 KOMMENTAARI

w
9. aprill 2015, 08:13
WTF, Midav... Moskva käsilased trollivad
w
WTF/ 9. aprill 2015, 07:56
Ma ei usu, et need vennakesed sellega hakkama said. Kogu maratoni finish oli mingeid erimundris tegelasi ja pommikoeri täis. Ei ole võimalik, et kaks poisinattidest amatööri neid üle mängisid. Ja siis veel need fotod. Kuttidel olid seljas teist värvi seljakotid. See mis pärast plahvatust ribadena leiti oli enne plahvatust ühe erivormis mehe seljas kellesarnaseid olid seal kõik kohad täis, mingid aparaadid käes. Ilmselt taas USA false flag job.
m
Midav../ 9. aprill 2015, 06:25
see tüüp ei olnud süüdi! maratonipaiga kõrval asuvatel majadel olid turvakaamerad ja need jäädvustasid seda, et see poiss lahkus koos oma seljakotiga (ning see, milles pomm oli ,oli teistmoodi üldse!!) , see-eest oli varem märgata salvestiselt, et üks teine mees oli telefoni otsas pikka aega ja siiberdas edasi tagasi. Pakkuge, kas tema lahkus oma seljakotiga? Ei! ja vaadates salvestist, oli selge, et teg oli sekle sama seljakotiga, kus oli pomm ! Mida sellest järeldada? Et see kôik oli näitemäng ja keegi oli vaja lihtsalt ära koristada.Värdjas USA.!
p
parandus/ 9. aprill 2015, 06:26
s
Stalker/ 9. aprill 2015, 00:49
kuidagi palju on maailmas seda tsetseeni jälge. Mis tegelikult toimub, kes mahitab
e
eelmuth/ 8. aprill 2015, 23:40
Pildi järgi ütleks et tegemist tavalise keskkooli õpilasega.Ju ta rohkem kaasa jooksja ikka oli.Kahju et elektritoolil lõpetab.Ma usun et tema süü on poole väiksem.
V
???/ 9. aprill 2015, 00:38
Või kahju? Minul on kahju pigem süütutest ohvritest. Mõrvarile oleks mürgisüst liialt kerge karisus. Silm silma, hammas hamba vastu! Lurjus vääriks piinasurma.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee