Kommentaar

Igor Gräzin | Edasi, härrased, kapitalismi vääramatule võidule! (18)

LISA KOMMENTAAR

Overtoni aknad 14. aprill 2015 18:45
Oravad on eesti riigi hauakaevajad.Seda on tehtud sihikindlalt ja järjepidevalt. Isegi sõjaajal ei kaotanud eesti riik niipalju oma rahvast kui praeguseks, maa on suures osas tühi.Võõrtööjõu sissevedamiseks tehakse ruumi.Tahtmata tunnistada Oma ajAST JA ARUST ummikussejooksnud majanduspoliitikat tahetakse nüüd oma pankotti kinnimätsida riigi strateegiliste objektide mahaparseldamisega. Arvestada tuleb et siis ei ole ka enam eesti riiki. Reformarid on ohuks eesti riigile ja rahvale.Overtoni aknad puutuvad siia niipalju kes juhtumisi ei tea, see on üks suht uus inimpsüühika mõjutamine viis selles suunas mida terve mõistusega inimene ja kodanik eales ei teeks. Nagu Grjazin püüab selgeks teha et meie raudtee, meie Eesti Energia ja elektrijaamad, Estonian Air on ühed pahad asjad millest oleks kõige õigem lahti saada.Noh EEnergia järgi on juba varem afferistid keelt limpsinud. NN EE välisivesteeringud on kuritegelik raha musta auku loopimine , EE juhtimine on allapoole arvamist , enaMUS energeetika spetsE on lahti lastud. Parteijungrid ruulivad .Viga ei ole riigi strateegilistes objektides vaid juhtimisvigades.
Esimene Nael. 9. aprill 2015 21:58
Koalitisooni sisse. Gräzini turumajanduslik ideoloogia Refile ei sobi. nemad teevad toetusi, maksutõuse, alampalkasid jne. Ühesõnaga: tarbivad. Tootmisest pole juttugi. Seega on lõhe väga selge ja kes tahab - see näeb. Kusjuures lõhe on erakonna enese sees. Sama tundub olevat ka Ligi, Sõerdi ja Atoneni seisukoht, pluss Kallas.
Magnus 10. aprill 2015 16:19
Ega tootjaid, ehk töötajaid varsti Eestis üldse enam polegi, kõik lähevad minema mujale!
Siia jäävad ainult pensionärid, puudega inimesed, vangid ning poliitikud. Vot kes poliitikuid ja vange ülapidama hakkab, sest need on harjunud HÄSTI MUGAVALT läbiajama!
Ülejäänud on väljasuremisele jäetud!
Magnus 9. aprill 2015 20:30
Seda võidu ei tule, vaid allakäik jätkub! Lihtsalt see röövlite buržuide aeg on mööda saamas!
Joseph 9. aprill 2015 17:05
Riik poleks sugugi halb peremees, kui seda sihilikult nii ei tehtaks ning valdkondi ei juhiks "oma jopedest" lurjused ja lollpead, kel hoopis muud huvid ja soovid kui RIIK ja selle toimimine! See "riik on halb peremees" on riigi hävitajate lemmikloosung, aga see on vale.
mõtleja 9. aprill 2015 12:47
Õigel teel oled,Gräzin...........)))))).............teel Kuningriiki,kus Kuningas teab,milline peab kapitalismus olema ja milline peab välja nägema Kapitalist.........)))))..................Kuningas teab samuti,et mööda maailma käib ringi üks Koll................"demokraatia" parlamentaarses toogas.....))..................Kuningal on selle vastu "rohtu"-giljotiin,vana hea sõber kõikidele Kuningatele.........................))))))))..............
A 9. aprill 2015 12:24
Strateegilised majandusharud olgu kindlalt riigi käes ,Gräzin müügu suhkruvatti ,aga palun ! Inimnäoline sotsialism või inimnäoline kapitalism ,kuidas soovite ja kindlalt mööda teed käimine on meie võimalus -mitte ühest kraavist teise töllerdamine ... ja kui juustu varastatakse ,siis tuleb Rahvakontroll tööle panna !
Noh 9. aprill 2015 11:49
See ei,ole pàris see, mis leppes sees on. See on nagu bananReformierakond Kallase aegu.
järjekordselt 9. aprill 2015 11:48
lugeda, et riik on halb peremees, aga milleks, lugupeetav, on meil ettevõtete nõukogud, kes peavad riigi huve esindama. Kas nad on ainult teatud sakstele lisa sissetuleku allikakas? Siinkohal meenutaksin Estonian Airi.

O 9. aprill 2015 07:59
Me oleme sotsialismimvajunud. Piroriteedid on lastetoetus ja min palk! Ja see on parempoolne erakond!
mis sotsialism 9. aprill 2015 11:52
osadel härrastel lausa kommunism, ei pea maksma bensiini, mobiiltelefoni jne eest. Samas kui need vaesuses elavad inimesed peavad ise kõige eest maksma. Min palk peab siiski võimaldama kõigil normaalset äraelamist ja need mõnekümne eurosed toetused küll mingit imet ei tee.
Edasi-------kuhu ? 9. aprill 2015 06:45
Ärastamiste laine tekitas meile RÖÖVKAPITALISMI. See tähendab, et Eesti esirikasteks ( kes peaks normaalses riigis olema ELU EDASIVIIJAD ) said sulihingega saamamehed, kellel pole sooja ega külma, mis saab Eesti rahvast. Meie KAPITALISM on meilt juba röövinud suure osa tööealisest rahvastikust. Võidukalt EDASI minnes, võib Eestit peagi võrrelda Germanwingsi lennuki rusudega.
Tõnu 9. aprill 2015 02:49
Pole viimasel ajal poliitikute suust sellist tõde kuulnud
Kontrolli oma suuvärki! 9. aprill 2015 01:54
See, mida sa ütlesid Anna-Maria Galojani kohta...sa ei ole ise grammigi parem, vaid kordi hullem.
nähh 9. aprill 2015 00:56
mis nmaksaks elekter eraomanduses, seda võib ainult oletada aga dividendid, mida riik oma ettevõtetest saab, tuleks siis küll rahva taskust korjata. Aktsiisid ei tõuseks siis 8-10 protsenti, vaid 2-5 korda pluss kõik muud maksud ja koormised
lihtsustus 9. aprill 2015 00:36
Kahjuks igorjok ei taba ära, et ka kapitalistid on ajanud pidevalt kätt rahva taskusse. Ja teise käega andnud piskut neile samadele poliitikutele ja bürokraatidele, kes mängivad riiki. Ongi jokk.
irw 8. aprill 2015 17:24
gräzini poliitmöla mölapidamatuse pärast. eks teinud siis ära - 20 aastat pole reform midagi teinud, miks nüüd siis narratiivi otsida. ca uue 20 aasta pärast oleks paslik alles uut narratiivi otsida - peaasi, et teema üleval nagu haldusreform.