Eesti uudised

UURING: ligikaudu pooled eestlased on üleväsinud

Eesti Päevaleht, 8. aprill 2015 07:51

8 KOMMENTAARI

s
Sama siin/ 8. aprill 2015 17:10
Koguaeg ulutakse, et miks ma oma lapsega aega ei veeda ja et oi-oi küll olen mina üks halb ema. Aga kuidas ma saan lapsega aega veeta, kui ma koguaeg tööl käin, et kuidagi ära elada. Kui õhtul kell 7 koju jõuan, olen surmväsinud ja sama on mu lastega. Vanim käib üheksandas, stress on tohutu, sest igasugused powerpoindid ja tähtajad lähenevad. + proovieksamid ja eksamid. Õpetajad tahavad ruttu asjad korda saada ja nii annavad lisa. Noorim käib kuuendas, ka tal on üleminekueksamid vms. Mõlemad õpivad, kuigi nii palju kui ma tean, on asi juba nii, et kui nad koju jõuavad, siis lähevad magama, sest stress ja väsimus on meeletu. Ei tea, kus ma selle aja võtan, et lastega aega veeta?!?
t
to ja!/ 8. aprill 2015 13:19
Te vist pole üldse aru saanud, mis elu siin Eestis on? Tulge Tallinnast kaugemale ja vaadake, rääkige inimestega, kuidas nad hommikust õhtuni töötavad ja ikka ära elada ei suuda.
e
eestlane/ 8. aprill 2015 11:07
mis siin imestada, töökoormus tapab, vähendada lubatakse ainult lahkumisavaldusega ja palka ei maksta, mistõttu peab kogu aeg nuputama kuidas ära elada ja mitme kohaga töötama. Pealegi, meil on eurooplaste seas KÕIGE VÄHEM puhkepäevi. No ja haige ka ei saa enam olla.
t
to: ja/ 8. aprill 2015 11:05
mõned on töötud ja mõned käivad jala!
n
nimi/ 8. aprill 2015 09:15
närvid on ülekoormusest klimpi tõmmanud siis enam ei suudagi midagi teha, vaimne halvatus, vahel ka füüsiline. Maailma 5 enim töötava rahva hulgas elamine ei olegi kerge, kui inimesi oleks palju siis ei paistaks ehk väljalangejad nii silma, aga väikerahvale on olukord ikka väga hull.
Küünikud nimetavad muidugi neid läbipõlenud inimesi laiskadeks ja loodriteks, aga see ei muuda fakti, et kindlalt töötav ravi sellise seisundi puhul puudub.
j
ja/ 8. aprill 2015 09:02
Ei ütleks küll et üleväsinud.lihtsalt logelemisest tigedaks läinud.meie hoovi parkla on koguaeg autosid täis keegi ei käi tööl.
o
Oled kuulnud/ 8. aprill 2015 17:13
et bensiini hinnad tõusevad pidevalt? Äkki otsustasid jala minna?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee