Krimi

POLITSEI: Sügise tänava tulistaja on kinni peetud (18)

Toimetas Piret Pappel, 5. aprill 2015 16:14
Sügise tänava tulistamisjuhtumFoto: Katlin Daum
Kell 11.15 sai häirekeskus teate, et Sügise tänava kortermajas on toimunud tulistamine. Esialgsetel andmetel tulistati kolm lasku tulirelvast, teatas politsei- ja piirivalveamet.

Kuulid tabasid vastasmaja seina ning rikošeti tulemusena sai kahjustada vastasmaja korteri aken. Juhtunus keegi vigastada ei saanud.

Politsei pidas tulistamises kahtlustatavana kinni 43-aastase mehe ning tulirelv on praeguseks politsei valduses. Esialgsetel andmetel oli tegemist alkoholitarbimise käigus huligaansel ajendil toime pandud mõtlematu teoga.

Hetkel ei ole alust arvata, et eesmärk oli sihtida kedagi või midagi konkreetset. Politsei on alustanud juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks kriminaalmenetlust.

Operatiivjuht Kristian Jaani tõdeb, et tegu oli äärmiselt tõsise juhtumiga: „See oli õnnelik juhus, et kuulid ei tabanud ühtegi inimest. Selline käitumine tulirelvaga võinuks ka palju kurvemini lõppeda.

Politsei suhtub äärmise tõsidusega kõikidesse tulirelvadega seotud väljakutsetesse ning politsei tegevus selliste juhtumite puhul on jõuline ning kiire."

Samal teemal

08.05.2015
POLITSEITÖÖ JÄME APSAKAS: kongi pandud mehel jäeti püstol tasku
05.04.2015
Kahe päeva jooksul kaks tulistamist: eile kihutas mees naabrile kuuli kõhtu
05.04.2015
FOTOD | Tallinnas Sügise tänaval tulistati ühest majast teise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee