Sport TV

ÕHTULEHT RIIAS | Alar Varrak: "Machado mõistab juba mind päris hästi ja mina teda." (1)

Ville Arike, 4. aprill 2015 20:24
Alar Varrak pärast võitu VEFi üle.
BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai Ühisliigas viienda võidu järjest, kui Riias alistati kohalik VEF 95:89. Kohati küll näis, et Kalevile tähendab võõrustajate kiire tempoga kaasaminek enesetappu, kuid lõpuks tõmbas pikema kõrre ikkagi Alar Varrak.

"Scott mõistab mind juba päris hästi ja mina teda. Kui võimalus oli, käskisin joosta (meeskonnal tervikuna - toim). Mitu pallikaotust tuli lõpus väsimuse pealt. Scottiga olid omad jutud, suures plaanis tegi nii nagu treenerid tahtsid," rääkis Varrak mängujuht Machado kohta, kes lisas 26 punktile ja 7 korvisöödule seekord 8 pallikaotust.

Samal teemal

Kui Kalev kogus kõigil veerandaegadel stabiilselt 22-25 punkti, siis VEF alustas 30ga, kuid liikus seejärel langevas trendis. Mis juhtus alguses ja mis aitas teisel poolajal? "VEF kontrollis alguses mängu, sai lihtsaid korve nii kiiretest kui ka viis-viis mängus. Õnneks suutsime teha teisel poolajal muudatusi – nii iga mees individuaalselt kui ka meeskond tervikuna. Nad ei saanud enam kergeid viskeid ja mäng pöördus hoopis teise rütmi. Me mängime ka kiiret mängu, ka VEF ei saanud meid pidama. Väga lahtine mäng, arvestades, mis oli kaalul oli - õnneks tulime võitjana välja meie. Teisel poolajal olime kaitses tublid ja panime ka paar rasket viset ära," võttis Varrak 40 muutlikku minutit kokku.

Kas Varraku arvates jätkub Kalevil jõudu ka viie päeva pärast Minskis (seal kohtutakse kohaliku Tsmokiga), vaata juba videost!

Samal teemal

09.04.2015
SELGUS MAJAS? Miks lahkus Bamba Fall Kalev/Cramost Riia VEFi?
08.04.2015
Balti derbit väisanud Moskva telekommentaator esitas Kalevi presidendile irriteeriva küsimuse
07.04.2015
Hiilgav Martin Dorbek juhtis BC Kalev/Cramo purustusvägesid
07.04.2015
Riias hiilanud Rain Veideman valiti Ühisliiga vooru MVP-ks