Eesti uudised

Telegrami konverentsil sai ennast ravitseda 

Karoliina Vasli, 4. aprill 2015 07:00
TERAAPIA: Nii näeb välja Christine Kaasi teraapia. Foto: TIINA KÕRTSINI
Kui tavaõhtutel on Tallinnas Salme kultuurikeskuses üldiselt teatrietendused, siis eile muutus see omamoodi hinge puhastavaks templiks.

Vandenõuteooriatest ja isegi tulnukatest kirjutav veebiväljaanne Telegram korraldas seal oma konverentsi. Kohal oli sadu inimesi. Suures loengusaalis sai kuulda mõtteid alates vandenõude psühholoogiast ja lõpetades sellega, kuidas inimrassiajalugu on kosmiliselt võltsitud. "Nii… Ja siin sulle ka üks kanep," poetas konverentsipäeva moderaator Alar Ojastu igale kõnelejale pihku pakikese. "Aga muidugi mitte päris kanep, ikka kanepist särk," muigas ta. Madis Masing aga pidaski kanepist omaette loengu, mis ilmselt oleks iga politseiniku või tervishoiutöötaja juuksed püsti ajanud. Tema sõnum oli lihtne: liiga noorelt ei tasu alustada, aga üldiselt on see meelemürk hea nii kehale kui hingele.

Läbi sai astuda tervisetoastki. Toks, toks, toks – just nii nägi välja Christine Kaasi, kes otsesõnu inimesi abivahenditega toksis, Tok Sen teraapia. Sealsamas lähedal oli aga üks inimene pandud lamama, kaetud kristallidega ning ravitseja viibutas tema kohal pendlit.

Kui aga seegi muutus väsitavaks, siis oli olemas ka zen-saal ehk jutuvaba tsoon. Inimesed viskasid seal oma papud jalast ning heitsid pikali, et mediteerida või niisama puhata. Taustaks mängis mahe muusika. Viimane oli kohe nii mahe, et seal jalutades kuulis ajakirjanik ühte meest isegi norskamas. Teiste seas astus zen-toast läbi ka suurärimees Urmas Sõõrumaa isiklikult.

Samal teemal

08.04.2015
Sõõrumaa investeerib Rotermanni kvartalisse 30 miljonit eurot

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee