Eesti uudised

Gräzin näeb Laasi ja Toobali kohtuasjas juriidilist sasipundart

Siim Randla, 2. aprill 2015 07:00

9 KOMMENTAARI

ö
Öitoopa/ 2. aprill 2015 14:31
Strasbougi kohtu eel nad kanavad karistust. Ja ei saa Riigikogus olla. Ana-Mariagi on Strabourgis (hinges) ja Harkus (ihuliselt) korraga.
r
Room/ 2. aprill 2015 10:40
Pole siin mingit pundart! Saadikupuutumatuse äravõtmist oli vaja asja uurimise ajal ja kohtus. See on ju tehtud. Nüüd tegid kesikud aga ise avalduse ringkonnakohtule. Riigikohtule teevad ilmselt ka, et saada kohtult uus lahendus. Keegi täiendavaid andmeid ei kogu, järelikult pole vaja praegu ka saadikupuutumatust ära võtta. Kohus langetab otsuse nende andmete põhjal, mis koguti seaduslikult, ehk äravõetud saadikupuutumatuse ajal.
Teisest küljest, miks nad seda teevad. Tulemus on nagunii ju teada. Eks see protsessimine käib edasi, Inimõiguste kohtus ka veel käimata. Seniks saab Toobalil riigikoguliime pensioniks vajalik tööaeg täis. Kena palk seniks iga kuu lohutuseks pralekauba
t
Trääsin/ 2. aprill 2015 10:34
Nõustun Igoriga. Ega valimistega siis riigikogu liiget uuesti tehta! Suur juht lubas 9 kuuga uue boroditši teha, sellest oleme kõik kuulnud. Aga uut Toobalit või Laasit ei saa teha. See pole võimalik.
Krim asja menetletakse ikka isiku, mitte ameti suhtes. Üldse on see puutumatus üks suur jama.
k
Kreis/ 2. aprill 2015 10:27
Sama aga juhtus Tuiksooga vist. tema oli üle-eelmises kogus puutumatuse kaotanud, aga mõisteti ikkagi süüdi. Nii et see on juba olnud värk.
t
Teiseks minu tegemine/ 2. aprill 2015 08:54
Tehtud asi: gaasvõrgu lahutamine Gazpromist, mille nad algatasid Lindpere, Partsi ja Aasmäega. Maanteekoormuste vähendamine - miljonid kokkuhoidu metsavedajatele. Merepiiri teema. Elektrivõrk - alles pooleli. Keskkonnatasud - kaovad. Polegi nii vähe.
k
Kas praeguse / 2. aprill 2015 08:29
õiguskantsleri isa on riigikohtu kohtunik? Oskab keegi täpsustada?
i
Igor.../ 2. aprill 2015 08:28
...on üks tühikargaja, pole millestki asjalikust kuulnud, mida ta rahvaesindajana korda SAATNUD ON. Targutada oskab aga küll.
Küsimus Igorile: Kui näiteks kohtu all olev naine vahepeal abiellub ja nime muudab, kas siis peaks samuti hakkama kriminaalasjaga algusest pihta?
a
Ants Rannula/ 2. aprill 2015 08:02
alijatele on sulid meeldinud.
Milleks VALIMISED kui mäletseja määrab peaministri.

t
tom/ 2. aprill 2015 07:21
mis mood see siis nüüd jällegi on?.kas riigikogulastel pole aega isegi habet ajada?nagu takukoonlad osad neist!vöi ole ei raha aparaadi muretsemiseks -vöi juuksuris käimiseks?
rahvas-annetage vaestele!!!!!!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee