141 kommentaari

P
pille  /   09:59, 3. apr 2015
paluks nüanseeritumat lähenemist. koos suhestumisega riigikogulaste volvokaubandusse, mis on kordi piinlikum ja suurt sōltuvust tekitav
A
apoliitik  /   02:40, 3. apr 2015
Arvasin juba, et Martin Helmest hakkab mees saama aga eksisin.
Tema lubadus Madisoni osas oli aprillinali.
E
enrik  /   13:44, 2. apr 2015
Täpsustus: Mu kommentaar oli mõeldud vastuseks Irw 22:50 1.aprill lausele:
"Kahjuks on vaid valikud - kas ekre istub tule all edasi või leiab lahenduse. no mida teha siis, pole ju teada, mis jama järgmine on. noorte inimeste edevus on igal pool netis soperdada".
Miskipärast ei taha ÕL-i lehekülg alamkommentaare salvestada.
E
enrik  /   13:36, 2. apr 2015
Kuldne kommentaar, täpselt kümnesse! Tahtsingi just omalt poolt kommendi kirjutada, et Madisoni 'luukerede' taustal tundub juba üllatav, et vanadelt Helmetelt taolisi leitud pole. Ometi on Mart ja Martin pikalt poliitikas olnud, libastumisi peaks hulgi jaguma. Ent meenutagem - isegi kriitika loosungi 'Kui on must, näita ust!'-aadressil vaibus suht hambutu visina saatel.
Siit moraal - kes ei osale kahtlastes ärides ega valeta demonstratiivselt, võib endale ka teravamaid poliitilisi väljaütlemisi lubada. Kuna päris patuta pole meist keegi (seadused ongi nõnda vormistatud, et inimene neid 100% järgides rohkem sõrme lõikaks kui mööda nihveldades!), on targem lisaks suhtelisele korralikkusele hoida distantsi ka autoriseeritud netifoorumite ja üldse nutimeediaga.
O
on  /   13:30, 2. apr 2015
Madison on jultunud kelm ja võõra vara omastanu, varas. Püüdis võõrast infosse antud leitud mobiili rahaks vahetada. Nii teeb kaabkas.
  /   13:08, 2. apr 2015
Äkki sa mees tegeleks riigi juhtimisega kuid kahjuks tegeled rahva raha eest ärapanemisega. Sinu kord on sealt nüüd jalga lasta. Ole kord ka mees.
L
lugeja  /   12:19, 2. apr 2015
Kas teie siis aru ei saa, et sellised on EKRE "uued tuuled", mida nad Madisoni näol riigikogusse tõid...
Ega varas ju vabatahtlikult ei lahku riigikogust hea palga pealt... Ja ega Madisonil ei ole vist häbitunnet ka kui tänaval inimesed sosistavad: "Vaadake! Seal kõnnibki see EKRE varas..."
J
Juss  /   12:10, 2. apr 2015
Kuidas siin möni kommenteerib,et laevast leitud telefon ,mille keegi vötab ja jätab endale ja siis tahab maha myya,pole vargus?!.Loomulikult on.Miks mees ei andnud telefoni infosse,kyll inimene oleks järgi tulnud vöi kui ei tule,viiakse sealt leitud asjad mujale,mitte ei myy keegi vööras maha.Mina olen sellisel moel oma telefoni kätte saanud ja olin önnelik,et minu asi ei sattunud sellise varga kätte.EKRE juht muidugi on ka oma margi täis teinud,kui telekas kiitles,et mis ikka poiss nii ära ei teinud,noor alles öpib.Mina öpetasin oma lastele juba maast madalast,et kellegi asju vötta ei tohi.Pole siis ime,et selliseid vöetakse erakonda,et ainult nimekirja saaks.Nyyd hakkavad need mustad lambad välja tulema ja selliste tegude eest peab kindlasti vastutama.On aeg hakata igal inimesel oma lolluste eest vastutama,kui on syydi,kohe Riigikogust minema pikema jututa
E
Ehk tead  /   12:07, 2. apr 2015
ka täpsemalt, mida ta varastas? Leidis ju. Oled ise munajoomisest sassis.
K
kui te nimetate   /   12:05, 2. apr 2015
teda vargaks ja suliks, siis võime ka öelda nii - poiss on sulandunud poliitiku töösse. Vaadake ise neid valimistulemusi, kes toovad võidu? Kogemustega järjekindlad sulid. Kardetakse rivaali, vot selles on probleem. Ei mingit tagasi astumist, kindlalt edasi.
S
Sa raivoke  /   11:50, 2. apr 2015
pole asjast üldse aru saanud või laimad sihilikult.
P
pull värk  /   11:48, 2. apr 2015
pakun et kui ta ei lahku, siis visatakse ikkagi ekrest välja ja ta jääbki parlamenti nagu mingi punk-rock primaadi-jumal, ei sõltu millestki ja ka temast ei sõltu midagi, keegi vaevalt seda venda enam kusagil tõsiselt võtab aga ei võtaks ka siis kui ta parlast praegu ise lahkuks. nii et vahet pole, ekre tehti lihtsalt lolliks ja saab neil põnev imidzitaastamise töö olema.
A
Agnes  /   11:44, 2. apr 2015
Olen ise laeval tööl ja leidnud kajutist reisijate asju , leitud asjad peab viima infosse kust nad viiakse järgmisel päeval Soome terminaali hoiule aga päris tihti tullakse hiljem seda kaotatud asja minu käest küsima ,et kas olen leidnud ,jah olen küll ja viinud ka infosse. Siit küsimus kuhu see ese siis kadus sealt infost ja päris tihti süüdistatakse kajutiperenaisi varguses. Nüüd saame küll aru kuhu koer on maetud. Ja mulle tundub ,et see pole ainuke infotöötaja kes sellega on tegelenud.
K
Kuku  /   11:44, 2. apr 2015
Vene Riigiduumast saab ka presidendi soovitusel saadiku eemaldada.Mujal riigis see võimalik ei ole,kui vanne antud ja propusk taskus,siis muudkui tööta.Aga praegu käib vist tellimustöö.
L
loll mis loll ju  /   11:43, 2. apr 2015
Kust otsast ta tark on? Ja laevast leitud telefon tuleks anda firma leiubüroosse (nagu oli ka ette nähtud), kust siis omanik selle kätte saaks. Pätimentaliteediga inimene proovib aga kõigest, mis näppu satub, kasu lõigata. Sellise suhtumisega inimest küll riigikokku vaja ei ole.
J
Jutt ei ole  /   11:43, 2. apr 2015
ju vargusest, vaid leidmisest. kuidas saab inimest vargaks nimetada?
A
Asi läheb hulluks kätte  /   11:38, 2. apr 2015
juba räägitakse vargusest, see oli ju leitud telefon. Varsti ilmub uus artikkel, et Jaak läks möödunud sajandil vales kohas üle tänava, hirmus jama tuleb sellest. Tahetakse ühest targast noorest inimesest lahti saada.
P
pets  /   11:37, 2. apr 2015
olen nõus kommenteeriatega,kes arvavad,et usaldusväärseid ja ausaid inimesi riigikogus vähe,aga ma julgen välja ütelda,et nende keskmise arvu suhe on võrdne sellega,palju tänapäeva eesti ühiskonnas ausaid ja usaldusväärseid täisealisi kodanikke on.Me ju teame,mida tegi meie inimestega kolhoosi aeg,ehk nõuka aeg,muidugi pole vähem tähtis hetkeseis,kuna väga paljud inimesed eestis peavad väga keerulistes tingimustes hakkama saama,selle noormehe tegemisi ma ei õigusta,andsin valimistel oma hääle Helmele,loodan siiski,et elu meie ümber läheb paremaks.
H
Hahaaaa.....ajakirjanikud, KUS on DOKUMENT, et anti teile kaasa????  /   11:37, 2. apr 2015
25.01.2010 21:05 ERR:Moskvasse kutsutud Eesti ajakirjanikud naasid "kingitustega" . "Aktuaalse kaamera" andmeil said Moskvas kingituse Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald, Õhtulehe peatoimetaja Väino Koorberg, Kanal 2 juht Urmas Oru ning Kuku raadio peatoimetaja Janek Luts.Arvuti näol p o l n u d tegu siiski p ä r i s pakkepaberisse mässitud ja lehviga kaunistatud k i n g i t u s e g a. See arvuti oli t ö ö v a h e n d kongressil. Anti netbook, mida sai konverentsil kasutada,Seda ei võetud pärast tagasi.
N
nõus Helmega  /   11:23, 2. apr 2015
Et selline susserdis nagu madisson ei tohiks kohe kindlasti poliitikas olla,sest tahan kasuahne aferist kogu elu olnud ja sellised ei muutu paremaks, vaid veel ahnemaks.
A
Arvamus  /   11:22, 2. apr 2015
Tuleks hoopis uurida, kes saab riigikokku, Madisoni asemel?
R
Riho  /   11:10, 2. apr 2015
Ei ole sa mingi EKRE valija,ära tuututa siin.
E
EKRE valija  /   11:05, 2. apr 2015
Madisoni taandamine riigikogust oleks ÕIGE tegu. Toetan! Madison on EKRE täis s****nud ja EKRE maine alla viinud. Sellist EKREt ma küll ei tahnud.
N
n.75  /   11:05, 2. apr 2015
"kui on must näita ust" kardab konkurenti?
O
Onu Ruudi  /   10:57, 2. apr 2015
Nendest niiditõmbajatest on keelatud rääkida, sest nad on VALITUD rahvusest!
K
kuidas küll  /   10:55, 2. apr 2015
Martin aru ei saa, et see pole mitte ainult rünnak Jaak Madissoni vastu, vaid järjekordne püüe EKRE maatasa teha kui "ohtlik konkurent"! Jaagu tagandamine oleks viga ja vastastele suurvõit. Mina küll ei näe Jaagus mingit kuriteo koosseisu. Kas siis kümnete miljonite parseldajad on need õiged ja õiglased poliitikud?
M
Mitte  /   10:55, 2. apr 2015
mingil juhul ei tohi tagasi astuda,sest see eesmärk sitaloopijatel ongi.
N
naera herneks  /   10:49, 2. apr 2015
VEB fondi vargus salastatud 75 aastaks!
O
Olen EKRE pooldaja.  /   10:38, 2. apr 2015
Õige tegu, ei ole vaja teile sellist "musta lammast". Madison ütles, et ega EKRE pole kahe mehe erakond, ta ei mõtlegi välja astuda, on tema poolt nahaalsus.
T
TRIPL  /   10:35, 2. apr 2015
Jaak Madison sai üle 1800 hääle!
  /   10:32, 2. apr 2015
"Aga tema kaaaaaaa!"...
M
maakas  /   10:30, 2. apr 2015
Tundub,et Martin pingutab üle. EKRE_s on niigi häid ja õigeid mehi vähe,sinna on kogunenud esialgu veel üsna heterogeenne seltskond, mis ilmselt peagi selgineb, kuid see ei peaks käima mitte niisuguste meeste arvelt. Enne kui viskad kedagi kiviga, vaata kas ise oled käitunud veatult ja oled patuta. Vaevalt. Kui EKRE tahab oma liikmete ridu täiendada siis peaks Martin vahel vähem sõna võtma.
T
Tundub  /   10:24, 2. apr 2015
küll,et ega sa ajude olemasoluga just kiidelda saa!
N
nuja  /   10:24, 2. apr 2015
Kus on Kross. E. paturegistrer?
V
vebfond  /   10:14, 2. apr 2015
Nojah - kohtu poolt korduvalt süüdi mõistetud kurjategijad Laasi ja Toobal riigikogust ei lahku... Veller aga toetab Madissoni mõtteid http://www.hot.ee/raadius/
Paunvere moodi. Eesti kalleim sigala.  /   10:10, 2. apr 2015
Helmed tahavad pidevalt pildil olla , kas või ninast veri välja, REF JA KESIKUD varastavad miljoneid siis on kõik ok. Toompea ja eriti linnaviletsus on üks suuremaid skeemitamise kohti. Naerukoht vast seegi et miljoni inimese kohta on meil 101 ülalpeetavat. Peale nende veel armee abilisi nagu omal ajusid poleks.
H
helle  /   09:59, 2. apr 2015
Imestama paneb jarjekindlus,kuidas toimub nuhkimine ja mustamine. Motlema paneb analoogia Siim Kallase juhtumiga,kus teatud inimesed votavad ette inimese torjumise tee.Miks me kunagi uuriva ajakirjanduse labi neist traaditombajatest ei kuule.Aga seadus on pandud neid kaitsma.Vihkan elus toimuvat pealekaebamist.
Ü
ütleks hoopis nii, et   /   09:58, 2. apr 2015
Härmataja näidaku eeskuju oma eidega:
  /   09:57, 2. apr 2015
Härmataja näidaku eeskuju!
E
Eks teised pätid  /   09:56, 2. apr 2015
tuleks ka ette votta aga praegu on jutt konkreetsest noorpoliitikust nn ja temast tuleb alustada. Vargus ehk polnud nii jube aga enda puhtaks ääkiine. Et keegi saaks 10 sendiga endale telefoni??? Koik teame et osta.ees touseb 10 sentti isei paarisajaks euroks. Sest toimub enampakkumine. Ja see abordi keelustamine oli nome. Alustagu ise peale ja lopetagu seksimine et tulevikus vargageene ei läheks edasi. Teame koik et rasedusvastased vahendid voivad naise tappa. Tabletid on nii myrgised.
A
aga  /   09:50, 2. apr 2015
ÄRMATAJA näidaku eeskuju....rahvas pole teda otse valinud.
H
Häältevargus  /   09:48, 2. apr 2015
Kas valimistel toimunud HÄÄLTEVARGUS POLEGI VARGUS?
L
ldex  /   09:43, 2. apr 2015
Kui pea iga riigikoguja kasutab temale määratud esinduskulu mittesihipäraselt, siis on see selge ju riigiraha omastamine suures ulatuses, mida see ka tegelikul on.
Või tahab siin keegi väita, et kõik tehtud kulutused (alates majoneesist) on olnud sihipärased, seega seaduslikud?
J
Jürka  /   09:41, 2. apr 2015
Jah, see valimiste värk on imelik, kui 146 häälega riigikokku saab. Samas oli üleüldises pingereas 101. kohal umbes 10x suurema häältesaagiga Sven Sester (enne häälte teistkordset ülelugemist). Teisisõnu, Jaak Madison on kelgule pääsenud tänu vildakale valimisseadusele, mitte aga meeletule valimisedule. Riigikogu ei kaota tema taandamisest mitte midagi, pigem vastupidi.
E
eesti moodi  /   09:41, 2. apr 2015
Pentus isegi riigikogu arvuti kaudu kandis raha üle....kohus leidis, et Pentus pole süüdi ja vöib jätkata edasi ministrina!!!!!???
L
ldex  /   09:40, 2. apr 2015
Kui pea iga riigikoguja kasutab temale määratud esinduskulu mittesihipäraselt, siis on see selge ju riigiraha omastamine suures ulatuses, mida see ka tegelikul on.
Või tahab siin keegi väita, et kõik tehtud kulutused (alates majoneesist) on olnud sihipärased, seega seaduslikud?
J
järeldus  /   09:34, 2. apr 2015
Siiski peaks kõiki asjaolusid detailselt uurima , kui noorele poliitikule ust hakatakse näitama.Ei taha ju EKRE ka sellist mainet endale
L
loll enesekindlus petab ära  /   09:32, 2. apr 2015
Olen veendunud, et ka endised töökohad on siiani saanud ebaõiglaselt, paremad ja võimekamad on jäänud kõrvale.
J
jah  /   09:31, 2. apr 2015
materdame,materdame,vaatame,kas saame töövõidu ka. seeon ikka saavutus eesti rahvale. Muud asjad olgu,palgad võivad jääda samaks jne.peaasi,et ärme enne jätame seda asja,lähme tänavale ,teeme ülestõusu Jaagu vastu. EEsti rahvas, Jaak ründab,koonduge....
T
Tammetõru  /   09:25, 2. apr 2015
Kas meie riigis ongi siis aususe mõõdupuuks saanud see, et teised varastasid rohkem? EKRE valiti parlamenti, kui erakond, kes lubas poliitilist kultuuri muuta ja tuulutada Toompea koridore. Kui Martin Helme ei oleks eile teinud avaldust, et palub Madisonil tagasi astuda, siis oleks minul selle erakonna valijana tekkinud küll küsimus, milles seisneb see nn poliitilise kultuuri parandamine. Sulitempudele lisaks on olnud äärmiselt tülgastav lugeda Madisoni enda kommentaare antud juhtumile.
O
oik  /   09:19, 2. apr 2015
Äkki hoopis päti-Jaanuse kohta?
H
huvitav  /   09:19, 2. apr 2015
Trossi vargusi ja skeemi keegi üles ei tõsta, Mikile ju vanalinna korter näiteks.
K
kasbek  /   09:18, 2. apr 2015
aeg oleks kehtestada vanusepiirang riigikokku valimisel. nii 28-30 lihtliikmeks ja ? 5 aastat iga kõrgema koha kohta. see lasteaed hakkab juba üle mõistuse käima eriti kui need noored, kogemusteta, hariduseta hakkavad seadusi vastu võtma ja riigi elu korraldama. aga eks see ole ikka nii et kes ei oska, ei tea ja ei viitsi see õpetab ja kamandab. riigikogust võiks automaatselt välja arvata isegi bussis piletita sõidu eest. ja seda ilma mingi kohtu otsuseta. kui oled patune ja uurimise all siis riigikogust saad palgata puhkuse. on tulemus positiivne ehk kohus mõistab süüdi siis minema kui oled õige ja aus siis jätkad. millegi pärast tuleb meelde ikka see majoneesi jama.
  /   09:17, 2. apr 2015
Äkki hoopis päti-Jaanuse kohta?
  /   09:17, 2. apr 2015
Mis see siia puutub? Nagu lasteaialaps, kes vahelejäämisel ütleb:" Aga tema kaaaaa.."..
K
kodanik  /   09:08, 2. apr 2015
varas jääb vargaks ja Toompealt on võtta oi,oi kui palju
M
Mina  /   09:04, 2. apr 2015
tahaks Antsu käest küsida kas kõiki neid rollotajaid,miljonivargaid ja rahakantijaid saab usaldada.Neile tuleks kõigepealt jalaga pe...e anda.
L
lugeja  /   09:02, 2. apr 2015
Lase Edgaril terveneda, sa õeluse hunnik
kui nii pehmelt endala paskakidel pähe lasete lasta.  /   08:53, 2. apr 2015
Üldiselt nüüd soovitaks sellel klubil laiali valguda mööda teisi klubisid seal saab suuremates mastaapides pädidega koos koogutada trollotada, lubemüüja, hämada aususest.
A
Ants  /   08:49, 2. apr 2015
Toetan Helme ettepanekut. Vargus jääb varguseks. Jaak Madisononile soovitan riigikogust kõrvale astuda, sest teda ei saa küll enam tõsiselt võtta.
N
Nii nagu ta vedas alt  /   08:46, 2. apr 2015
laevafirmat nii ta ka hakkab altvedama Eesti riiki. Ja kui ta jääb siis kogu tema elu mäletatakse teda Mobiili Madisonina.
V
Väikesed  /   08:46, 2. apr 2015
sulid võllas, suured pätid tõllas.
J
Ja  /   08:43, 2. apr 2015
petised ja miljonite vargad las istuvad edasi.Kas nii või?Enne mõtle mida kirjutad.
  /   08:38, 2. apr 2015
Miks kommenteerida ei saa? Kas Madissoni saab kaitsta siin ainult?
J
Jussile  /   08:30, 2. apr 2015
sooviks kiiret paranemist.
S
See natsismi jutt  /   08:10, 2. apr 2015
oli juba imelik ja ei saa aru mis sellel on Eestiga pistmist. Soomes on nii et kui asja leiad siis peab kohe leiubyroosse viima. Ta ju esindas ka Baltic Queeni ja laevafirmat . Ta ei leidnud seda telefoni vaid leidja usaldas teda ja vaadake mis juhtus. Ja ehk polnud esimene kord. Imestan et keegi veel oigustab teda.
H
Heidrich .  /   08:03, 2. apr 2015
Küll tuleb aeg , kui on jälle hea võrdlusi tuua . Üheltpoolt närune mobiil ja karistus . Teisal tohutu summa vargus ja tõus karjääriredelil .
J
Juss  /   07:53, 2. apr 2015
EKRES vana Helme ise kiitis ju,et noor mees,mida ta siis ikka tegi ja nyyd hakkavad poissi riigikogust välja viskama.Tähendab seda,et igasugu fasismi asju vöib rääkida,varastada vöib,kuid ilmselt on erakonnas ka ausaid inimesi,kes teevad öieti ja Madissoni taolised vargad Riigikogust välja.Mitte ei usu neid Helmeid,eks isa ju ennast näidanud,kui selline mees,kellel närvikavaga nats .Täiesti oma nime täis teinud erakond
M
Miks  /   07:50, 2. apr 2015
kommentaarid läbi ei lähe,kulla Õhtuleht. Hakkate ka juba delfi sugusteks saama.
J
Jeesus .  /   07:44, 2. apr 2015
Oma silmas palki ei näe , teise silmas pindu aga küll .
H
Helmedel  /   07:38, 2. apr 2015
pole enam midagi soovitada,sest poisil oma löökrühmad juba moodustatud!
L
Liisu  /   07:30, 2. apr 2015
Muidugi on mul hirm, et EKRE sugused pukki saavad. Ma kardan erakonda kes lubab emapalka vähendada ja kui juhtub, et Sa peaksid ka töö kaotama, siis EKRE vähendab ka töötusummasid. Ma ei saa üldse aru kes ja miks sellist erakonda valisid?!?
T
tt  /   07:21, 2. apr 2015
Kes sa oled , Martin Helme? Ärge anke alla kallutatud meedia hävituskampaaniale. Ajate õiget Eesti asja.
T
tt  /   07:11, 2. apr 2015
Kes sa oled, Martin Helme? Trooja hobune?
Ärge anke alla kallutatud meedia kampaaniale Eesti asja vastu
A
aare  /   07:06, 2. apr 2015
madissonile tuleb vitsa anda ja emme juurde
O
Olev Vallimaa  /   07:02, 2. apr 2015
Martin Helme sobivust EKRE juhatusse tuleb arutada erakonna korralisel kongressil, Mul on väga piinlik, et Martin Helme Toompeal sitsiva poliitbordelli avalikuks tallalakkujaks saada soovib, nagu selle jõugu reklaamsaates ETV-s näha ja kuulda võis.
Tänan.
E
Eks meie rahva poolt välavalitu  /   07:00, 2. apr 2015
oleks ka suuremaid summasid pihta pannud aga ei pääsenud lähedale. Oodake !
  /   07:00, 2. apr 2015
aga see ju näitabki, mis inimene ta on. kui me ei tea, mis ta teinud on, siis ei saa ka midagi öelda. aga tegemist on... noh ikkagi sulikesega. aga samas, kas meil need kallased ja galojanid vähem sulid on.
S
Seep  /   06:52, 2. apr 2015
Ta peaks sellise jutuga ise leebet tõmbama krdi muidusööjad
P
Panekud nii ette kui taha ?  /   06:52, 2. apr 2015
Hirmus mõelda kui väsitav see parteiline töö ikka on !?
R
Rix  /   06:40, 2. apr 2015
Kes te EKRE vastu siin nii tulihingeliselt kommite ,olete ju kõik Refide ustavad jüngrid või muidu tolad. ajate juba suisa naerma.Ja pole teist keegi ka EKRE eest hääletanud nagu mõni siin väidab.Teil on hoopis tohutu hirm EKRE ees. Edu EKRE le! Ja Delfi kaabakad tuleb kohtusse kaevata.
E
ettepanek  /   06:39, 2. apr 2015
taandada keit pentus roosimannus riigikogust ,koheselt.
H
htr  /   06:35, 2. apr 2015
Kas tõesti pole midagi targemat teha enam ajakirjanikel, kui teise inimese minevikus sobrata? See kõik oli ENNE, tegi mis ta tegi! Siis tuleks kõik see bande sealt välja visata, kuna nad teevad SIIAMAANI pättusi
T
Teen ettepaneku  /   06:20, 2. apr 2015
101 x 101 lahkumiseks teadmata suunas.
V
vot nii  /   06:00, 2. apr 2015
Keit pentus rosimannus peaks tegelikult oma autorollo vargusega seoses ammugi tagasi astuma aga näe ei astu.
R
raivo  /   05:33, 2. apr 2015
tea,kas riigikogulased peavad nüüd oma telefone peitma hakkama.VÄIKE suli ei kõlba riigikokku.
X
xx  /   05:18, 2. apr 2015
Ma kutsuksin riigikogust ära kogu Reformi tagatoa poliitikud süüdistades neid selles, et nad on meie elatustaseme viinud viimaste hulka, et meil on palju näljaseid lapsi, maa-elu on hävinemisohus jne. Madison pole kellelegi kurja teinud. Keegi tahab lihtsalt teda materdada.
J
Jaan  /   05:14, 2. apr 2015
Mingi väike viperus puhutakse suureks, mõni kohe ei saa laimamata ja teiste järel nuhkimata elada. Need süüdistajad oleks telefoni ära visanud, aga tema hoidis lootuses, et keegi tuleb järele.
I
Ivo  /   05:10, 2. apr 2015
Nii mõnigi reformlane ei peaks riigikogus olema, näiteks Pentus.Need paljud arvustajad siin on ääretult labased. Mis te süüdistate teisi, vaadake kõigepealt ennast. Nendel Madisoni süüdistajatel on palju rohkem patte hingel.
T
tallimees  /   01:43, 2. apr 2015
ei usu käima löödud ažotaaži. Delfi ei ole valija.
V
Valija  /   01:37, 2. apr 2015
HR. M. Helmel on väga õige plaan.
Kod. J. Madison on noor mees ja elu ees. Las kasvab meheks, siis hakkab vast ka mehetegusid tegema. Riigikokku jääks ta häbipostiks ja näpupoisiks, kuigi see luukere toodi välja erakonna ja hr. Helmete mahategemiseks. ( Vaadake eestimeelsed, kes teie erakonna liikmed on ja nii edasi.)
Jaak, jalad põhjas, astu ise tagasi, nii oleks soliidsem ja mured murtud
Edu erakonnale.
P
pigem  /   00:42, 2. apr 2015
väike füürer...kas asjalik tundub valetamine esilekerkinud küsimustele?
T
Toompea tsirkus  /   00:22, 2. apr 2015
Lase olla Madissonil . Doktorid juba hirmutavad Edgari tulekust poliitikasse, Istub siis Edgar ja tukastab nagu alati sest oravate jutt ju jama. Samal ajal Madisson paneb Edgari puujala pihta ning tirib pandimajja. Tsirkust peab saama.
M
Martinile  /   00:15, 2. apr 2015
Kui Madisoni minevik on must, näita ust !
M
Mehka  /   00:08, 2. apr 2015
See ,klaperjaht ,nähtavate traagelniitidega ajab südame pahaks.Tean kes selle taga on.Delfi ei ole karistamatu.
K
Kirde-Eestlane  /   00:02, 2. apr 2015
Kuni Reformierakond on võimupartei - siis pole küll mingit eetilist alust Madissoni Riigikogust välja heitmiseks!
A
apoliitiline vaatleja  /   00:01, 2. apr 2015
Jaak Madison ei saanud sisuliselt mingit rahva mandaati.
Järva- ja Viljandimaal sai Reform 27,7% häältest, Sotsid 23,0%; IRL 17,7% ja Kesk 15,9%.
EKRE sai 7,9% ehk enamuse nende häältest kes ei soovinud vanaviisi jätkata.
Madison sai sisse tänu sellele, et oli Järva-ja Viljandimaal EKRE nimekirjas nr 1.
Kui nimekirjas on tundmatud nimed valib tavakodanik muidugi esimese numbri.
Nüüd on valijatel aeg mõelda oma valiku üle.
S
sirguke  /   23:57, 1. apr 2015
Kas nema om homoh.
T
trt  /   23:45, 1. apr 2015
Kas sa õigustad selle pisisuli tegusid? Need alles õied, küll viljad hiljem tule. Pesamunast sai mädamuna!
T
tom  /   23:42, 1. apr 2015
taoline klaperjaht lõpeb varem või hiljem kellegi "tervisele" väga halvasti.
M
maali  /   23:39, 1. apr 2015
Aga mis viga oma isa kaitsva kullipilgu all toimetada,ise nii ara olekuga.
M
maali  /   23:37, 1. apr 2015
Aga see Martin Helme on kuidagi ........ pildil.On ta gei või vale arusaam,aga nii naiselikud jooned tema olekus.
N
naisuke  /   23:37, 1. apr 2015
Palun puhka välja, ja pikemalt!
T
t.  /   23:20, 1. apr 2015
selline ettepanek oleks küll asja eest. riigikogu ei peaks olema hüperaktiivsete noorukite kogunemiskoht
  /   23:19, 1. apr 2015
kommentaar oi mõeldud 22:23
I
irw  /   23:18, 1. apr 2015
vahele jäigi seepärast, et riigikogus on - tavasullerit poleks keegi taga ajama hakanud. õpetus kõigile noortele - kui kunagi terendab poliitika või reserveeritakse selline võimalus tuleb kõik sotsiaalmeedia kanalid ja omanimeliste registreeringutega kontod ükskõik millises portaalis igaveseks ajaks ära unustada. kui oled eksind - saadki liiga palju SEKSI nii et kuku hakkab.
U
ups  /   23:18, 1. apr 2015
Madison oli siis vaba Eesti mees..
või kuidas???
  /   23:17, 1. apr 2015
ja keit pentus-rosimannus peab olema?
V
viljandlane  /   23:17, 1. apr 2015
Madisson oleks pidanud pisut arukam olema ja nägema ette selliseid luukerede päevavalgele tirimisi.See,mis on lubatud tavalisele inimesele,ei ole aktsepteeritav avalku elu tegelase puhul!
J
Ja JUULIELE  /   23:16, 1. apr 2015
Mine sinna putka juurde..seal KÕIK AUSAD
ja võta oravad ka kaasa...JUBE AUSAD
S
Sulev, EKRE poolt hääletanu.  /   23:16, 1. apr 2015
Jaak Madison, ära mängi oma erakonnale mäkra ja astu ise heaga tagasi, niigi kutsutakse ekrekaid juba mobiilivaraste parteiks.
  /   23:16, 1. apr 2015
.... ja keit pentus-rosimannus peab
U
ups  /   23:14, 1. apr 2015
Ja jälle EKRE vastased õitsevad..hhhh..järelikult on meil veel palju kommuniste
  /   23:13, 1. apr 2015
Saatana rünnak. Saatana rünnak kogu perekonna vastu.
A
Arvan,  /   23:12, 1. apr 2015
et Helme võiks juba arusaada sellel laimukapaanial on ainuke põhjus hirm.Võimulolev klik lihtlabaselt kardab EKRE-t
M
MAAMEES  /   23:11, 1. apr 2015
Kallid erakonna juhid,kuidas saavad teil üldse sellised kriminaalid kandideerida riigikokku.Kui oled tööotsija,siis uuritakse sinu tausta igati,ja nüüd riigikogulane on sõna otseses mõttes pätt.Väga kahtlase mainega erakond siis.Riigikogulas taust peaks olema puhas leht,ei mingit kahtlustust,ega uurimist ega karistust.
E
EKRE pooldaja  /   23:11, 1. apr 2015
Kurb ju..nii noor ja asjaliku jutuga poiss.
O
oma silm  /   23:09, 1. apr 2015
Üks jäi vahele pisipättusega ja sai ka karistada. See ei ole tähelepanuväärne! Tegu on ju ikkagi riigikogujaga. Ja algajaga. Õiged riigikogujad kohe õpetavad, kuidas tuhandeid ja tuhandeid oma tasku ajada kokkukraabitud pizza- ja taksoarvetega.
R
Raffas  /   23:09, 1. apr 2015
Kui Madison lahkub riigikogust, teeb ta sellega ainult head oma erakonnale. Ekre puhastb ise siseselt oma erakonda, pole mitte nii Keskerakond kus paljud on kohtulikult karistatud isikud ja ei mõtlegi erakonnast lahkuda.
X
XXX  /   23:08, 1. apr 2015
Halb start, mille tulemus ei lõppe vast hästi.
N
n.75  /   23:07, 1. apr 2015
Paistab et M.H. ka üks loru mees ja meie 5 häält lähevad kemmergusse,kahju.
A
apoliitiline vaatleja  /   23:01, 1. apr 2015
Jaak Madisson on käitunud lähtuvalt põhimõttest - mis ripakil see ära. Kas sellise koht on Riigikogus?
Martin Helmele avaldan tunnustust. Kui ta veel tänase lehe kommentaaris väitis, et Madisson ei käitunud omaksupüüdlikult ning läks teadmatusest vastuollu reeglitega,
on ta nüüd oma seisukohta muutnud.
Jaak Madissonile pole kodus õpetatud mis tuleb teha leitud asjadega. Kas Riigikogus hakkavad ka asjad kaduma?
K
Kindel  /   23:00, 1. apr 2015
Rahvas andis Madisonile mandaadi ja ta läheb akna alla istuma - päikesevalgus on tervisele kasulik.
I
irw  /   22:59, 1. apr 2015
reformijurakad on helistanud juba maksuametisse ja küllap juba pildi kokkupanek käib. õigel ajal jälle pannakse kuul rauda ja tuleb ......
U
uskumatu  /   22:57, 1. apr 2015
Väga huvitava arusaamisega inimene, õigem oleks öelda, et lausa arusaamatu. Üks jama ajab teist taga, kuid tema endal mingit süüd ei näe. Vanust peaks nii palju küll olema, et aru saada, mis oma, mis võõras.
A
aa  /   22:55, 1. apr 2015
sellise mõtteviisiga eesti jõuabki varsti korruptsioonietaloni, venemaa, rüppe tagasi.
Х
хозяин  /   22:51, 1. apr 2015
Tubli poiss. see Madison.
Pigem tuleb mul Martin Helme kohta meelde, et ta tõlkis kunagi Terve Mõistuse Sündikaadi lehele mingeid väga kummalisi "ameerika" "filosoofe".
A
Aare 69, valija  /   22:50, 1. apr 2015
Lihtsalt kohutav, millise koolikiusamise ohvriks on noorim saadik sattunud! Mitte mingil juhul ei tohi Jaak, ära loobu! Pangu enne Toobal türmi, siis hakka mõtlema - noor Helme pole mingi kohtunik, kahjuks osutus hoopiski tuulelipuks.
Nüüd siis valib justkui DELFI Eestile riigikogu - SEE ON ENNEKUULMATU!
Edu Jaak, ära anna alla!
I
irw  /   22:50, 1. apr 2015
kahjuks on vaid valikud - kas ekre istub tule all edasi või leiab lahenduse. no mida teha siis, pole ju teada, mis jama järgmine on. noorte inimeste edevus on igal pool netis soperdada ja kui tuled avaliku elu tegelaseks otsitakse see arhiiv välja ning lastakse auklikuks. norm inimesed ei lase neti otsa ka mobiili sisse ja veel ettevaatlikumad viskavad mobiiligi minema.
K
kulla mai  /   22:50, 1. apr 2015
madisson on tavaline külapätt,kelle koht ei ole riigiametis
P
PEAKS LAHKUMA  /   22:48, 1. apr 2015
....koos rollotajatega ja muude kaabakatega,miks siis nüüd moosivarast kiusatakse,miljonivargaid mitte-köigile kaabakatele sulg sappa
J
Julie  /   22:46, 1. apr 2015
Pooldan täielikult ja Jaak Madissoni vastu tuleb alustada kriminaalne asi ----varas ,nats ja omakasuga tegelemine. Sellega te puhastate oma erakonna ja riigikogu pätist ja kaabakast. ---Loodan ,et ka nii tegutsetakse, sest munajoodikuid ja nahahoidjaid ma vihkan-----
  /   22:43, 1. apr 2015
Mis te n*ssite poissi? Kellele nüüd tema kohta siis niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii väga vaja on? Hakkaks siis ka nn. "vanade kalade" luukeresi päevavalgele tirima? Kõigil mokk maas a la juhtub. Ringkaitseks nimetatakse sellist asja. Loodan, et tüübil jätkub südikust ja pursib vastu.
S
Sten  /   22:41, 1. apr 2015
Madison ei peaks lahkuma riigikogust, tema süü on naeruväärselt väike. Tema peale kaebajad on alatud ja lihtsalt süüd suureks puhunud. Mõni kohe peab kedagi materdama.
K
Kuku  /   22:40, 1. apr 2015
EKRE vist aetakse omade poolt laiali,nii suur on võimujanu.
R
roomas  /   22:38, 1. apr 2015
Madison teatas juba selge sõnaga ära, et tema ei lahku ja Imre Mürk ei saa tema asemele riigikokku soojale kohale, ta jätkab neli aastat.
K
kas  /   22:29, 1. apr 2015
see aprillinali või siis väiksel füürerihakatisel tõesti jama kaelas
M
Mai  /   22:27, 1. apr 2015
madison pole midagi halba teinud. Eesti riigile on halba teinud hoopis nii mõnedki Reformierakonna inimesed.
M
maamiis  /   22:27, 1. apr 2015
kui me oleme aastaid seal kannatanud õde-venda Lenke ja nüüd Aunastet ,siis miks mitte?
M
maamiis  /   22:25, 1. apr 2015
vähemalt vande jõudis ära anda .Nüüd saab kolme kuu palga(10000 euri )Huvitav kes ta asendusliige on ? Kuigi oleks mina tema asemel saadaks nad lihtsalt p...e.Ta ei saa ju enam nagunii järgmine kord sisse !Tal pole mingit kohustust lahkuda .Keegi ei saa sundida ju.Tiksub oma neli aastat ära ja eks siis paista .Seal ei pea ju isegi kohal käima .Raha kantakse ikka üle Riigikogu liiget EI OLE VÕIMALIK ju vallandada !!!!
  /   22:23, 1. apr 2015
Sellised tegelased ei peaks küll parlmendis olema