Videod

EESTI ÜKS TUNTUMAID HUMORISTE: "Kui oled anekdoodisõltlane, siis mingi insult sind juba ei peata!"

ÕHTULEHE VIDEO | Erkki Kõlu: "Äkki oli parem pool halvatud ja libisesin vaikselt toolilt maha."

Kaja Roomets, 2. aprill 2015 07:00

15 KOMMENTAARI

t
tubli mees/ 4. aprill 2015 10:42
vähesed suudavad sellises olukorras veel naljatada----edu sulle
m
Ma olen mitmeid kordi tähele pannud,/ 3. aprill 2015 23:22
et nädalase vahega (natuke siia ja sinnapoole )on Õhtulehes kordunud täpselt sama anekdoot.
Ikka väga tõsised ionimesed peavad taolise naljanurga kallal toimetama.Võib olla isegi, et uimased, mittemotiveeritud, päeva õhtusse ajavad, tülpinud........(rohkem taolisi sõnu ei tule meelde. homme hommikul jätkan)
e
ei/ 3. aprill 2015 21:46
tea,kes seda õhtulehe anekdoodinurka peab, aga naljad on kohutavalt lamedad, piinlik lausa.
k
Kõlu & Co/ 3. aprill 2015 13:33
Naljamehe esimene nõue on, et sa ei esita viletsaid nalju.Kõlu seda kahjuks ei tea.
m
Mart Palmas/ 3. aprill 2015 08:19
Huvitav, miks ta end mulgiks peab kui on Viljandis sündinud. Viljandi pole Mulgimaa, see asub sealt lõunas ja laiub Läti piirini. Mulgi nimigi on tulnud lätikeelsest sõnast "mulķis".
e
Eks ta ole/ 2. aprill 2015 21:48
Insulti kardan, kui tuld ja tunnen Kõlule kaasa. Aga tema naljad ei ole kunagi naljakad olnud. Vahepeal oli Star FM-is hommikuti, no super õudus kuubis. Roosileht loeb praegugi iga päev mingi nõmeda tarkusetera, mul on kuri kahtlus, et need maitsetud naljad on Kõlu sulest. Ja see numbrite nali, mida ta siin artiklis üritas teha, keegi ei saanud midagi aru, oli pööranud selle nalja pea peale ja valesti. See oli hoopis teistmoodi, siin ta on: Himmler kutsus välja kaastöölisi: "Öelge üks kahekohaline arv." "45." "Aga miks mitte 54?" "Sellepärast, et 45!" Himmler kirjutas iseloomustusse: "...Iseloom põhjamaine, kindel", ja kutsus järgmise: "Öelge üks kahekohaline arv." "26." "Aga miks mitte 62." "Võib ka 62, aga 26 on parem." "Himmler kirjutas iseloomustusse: "...Iseloom lähedane põhjamaisele", ja kutsus järgmise: "Öelge üks kahekohaline arv." "33." "Aga miks mitte...? Ah, see oled sina, Stirlitz!"
ja ajakirjanik muudkui paneb puid alla ja
n
2. aprill 2015 21:13
no tööga lolliks läinud, aastaid kaks maksimaalselt tagasi rääkis vist pealtnägijas ka mingi tüüp kes mitmel kohal rabas, et peast läks lolliks lihtsalt. klõps ja katki.
ega inimene maapeale tööd tegema ei loodud. et kellele seda s*tta koguaeg toodetakse?
n
nh/ 2. aprill 2015 19:43
mul käis ka umbes sama vanalt klõps peast läbi- seletamatu valuhoog töö juures. istusin lääbakil oma laua taga peale seda, hommikul oli kõnehäire ja tasakaaluhäired, käisin perearsti juures- saatis kohe kontrolli- erakorraline oli paari päeva pärast alles. Resultaat- täitsa terve, aju traksis nagu noorel mehel. Poole aasta pärast olin omadega nii sassis, et istusin kuu kodus ja sõin antidetresante ja nii poole aastate tsüklitega. Hetkel on see tsükkel juba 2 aasta peale jõudnud, kui rohtusi peab neelama. Õnneks on omal oidu juba, kuna doosi suurendada ja vähendada, aga statistiliselt täiesti terve inimene. tabletikuuri alusel, aga olen tavaline ajuinvaliid juba aastaid. Korra apteegis aeti silmad punni, kui küsiti, kaua te neid juba võtnud olete- ilmselt olin nende silmis juba paadund hull!

a
ajab hirmu peale/ 2. aprill 2015 13:12
insult on võtnud meil tohutud mõõtmed! Kas pole asi mitte toidus? Ei oska enam midagi arvata. miks see nii on?Kas tõesti ainult l i i g u t a m a t u s ja autoga sõit kasvõi peldikusse?
j
jälle 20 aastane/ 2. aprill 2015 12:11
Ise kah juba 45 aga tunne nagu 20,vist lähen iga aastaga nooremaks.
e
Eks see ole maitseasi (milline koomik meeldib, milline mitte)/ 2. aprill 2015 09:47
Aga mina soovin, et tal läheks paremini ja ärgu jätku jonni, haigusest veel rohkem võitu saada. Kõik on võimalik, eriti kui oled veel nii noor.
Ning see, kui oskad huumorit teha iseenda üle, näitab milline inimene on. Normaalne inimene oskabki vajadusel enda üle ka naerda. Ning loomulikult huumor ka raskel ajal, aitab vältida stressi jms stressiga kaasnevaid kõrvalnähte. Edu paranemisel!
m
morpheus/ 2. aprill 2015 09:07
Intelligentsed naljad ei olegi idiootide jaoks ;)
s
suaa/ 2. aprill 2015 08:50
na pole väga naljakas ausalt... või on mul vist midagi viga
z
zo/ 2. aprill 2015 08:07
ainuke eesti koomik kelle esituses naljad naljakad ei ole...
t
troll/ 2. aprill 2015 07:56
Päris kurb, kui oled 45 aastane ja tahad juba 20 aastaseks. Ainult hetkes elamine, mis muud.