Armin KaruFoto: Laura Lants
Eesti Ekspress 1. aprill 2015 08:50
Perekond Karu süüdistas oma firma Emahool (mis tegeleb Briti kaubamärgi Mothercare väikelastele ja emadele mõeldud kaupade impordiga) endist juhatuse liiget Karinee Sildnikku ärisaladuse paljastamises. 

Sildnik asutas veel Emahooles töötades oma ettevõtte Mecado Invest OÜ, mis hakkas edasi müüma Hispaaniast toodud rõivaid.

Koostööpakkumine Hispaaniast jõudis Sildnikuni Karude firmale saadetud e-kirjas, kuid Sildnik alustas hispaanlastega läbirääkimisi mitte Karude firma, vaid isikliku eraäri nimel.

Kuigi Sildniku ja Emahoole töösuhteid reguleerivas lepingus oli kirjas, et ärisaladusega on kaetud ka potentsiaalsed ärivõimalused, leidis Tallinna ringkonnakohus märtsis jõustunud otsuses, et Sildnik ärisaladust ei rikkunud.

Nimelt pakub OÜ Emahool kaupa lapseootel naistele, sünnitanud emadele ja kuni 10aastastele lastele, koostööst huvitunud Hispaania firma aga tahtis Eestis müüa naiste- ja meesterõivaid. 

Täispikk artikkel Eesti Ekspressis.

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

aga 1. aprill 2015 14:21
otsust ei peeta õigeks. Praegused sedused on nagu kahe lahtise otsaga torud. Kohtunikud on rohutirtsude parvest või nende järglased. Advokaadid valivad " muusika" vastavalt kohtuniku olemusele.
to ema naerab 1. aprill 2015 14:14
on sul endal parem pood ette näidata? millega ise oled hakkama saanud? siginud :D palju õnne, jänes :D ilmselt polnud pappi, et sealt midagi osta ja nüüd teed siin maha, häbitu depressioonis ema oled ilmselt.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS